600 liraya modem önerisi

Bu çok iyi bu arada evde 5-10 tane Wi-Fi kullanan cihaz varsa net alınmalı.
Bu benim şu anki modemim.

Hattın vdslmi fibermi hocam.
Vdsl

Alınmaz bana göre Türk Telekom logolu modemler genelde sorunlu oluyor bizzat denedim ya Wi-Fi kopuyor ya Wi-Fi çekim gücü sorunlu ya da hat DSL ise kopmalara sebep verebiliyor.
Benim yaşadığım şu anki sorunlar

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240411_235039_letgo.jpg
    Screenshot_20240411_235039_letgo.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 13
Bu çok iyi bu arada evde 5-10 tane Wi-Fi kullanan cihaz varsa net alınmalı.
Çok pahalı, o paralara taş gibi modemler alınır. Model adı farklı güncellemişler heralde, aynı mıdır bilmiyorum, tipi aynı, bende Vc220g3u vardı, menzili iyi ama bir süre sonra internet kopuyordu, bağlı ama internet yok olarak gözüküyordu cihazlar. Kronik sorunluymuş sanırsam. Değiştirmek zorunda kaldım.

Alınmaz bana göre Türk Telekom logolu modemler genelde sorunlu oluyor bizzat denedim ya Wi-Fi kopuyor ya Wi-Fi çekim gücü sorunlu ya da hat DSL ise kopmalara sebep verebiliyor.

Bende önceki modemlerde aynı sorunları yaşıyordum üstüne internet bayağı bir kötü oluyordu fakat 50'den 30Mbps'e düşmeme rağmen bu yeni modem ve 2.4GHz ile 5GHz arası geçiş yapabilme özelliği sayesinde tüm sorunlardan kurtuldum. Uzun süredir Online oyun oynamıyorum ping değerleri nasıl olur bilemem ama internette ne kopma ne çekme sorunu ne de film dizi YouTube hatta kaçak siteden bir şey izlerken donma kasma veya sitelerin açılma sürecinde bir yavaşlama söz konusu değil. İlaç gibi geldi.

Çok pahalı, o paralara taş gibi modemler alınır. Model adı farklı güncellemişler herhalde, aynı mıdır bilmiyorum, tipi aynı, bende VC220G3U vardı, menzili iyi ama bir süre sonra internet kopuyordu, bağlı ama internet yok olarak gözüküyordu cihazlar. Değiştirmek zorunda kaldım.

Benimki ile birebir aynı mı bilmiyorum ama direkt görünüş olarak benzediğinden öyle söyledim.

Çok pahalı, o paralara taş gibi modemler alınır. Model adı farklı güncellemişler heralde, aynı mıdır bilmiyorum, tipi aynı, bende Vc220g3u vardı, menzili iyi ama bir süre sonra internet kopuyordu, bağlı ama internet yok olarak gözüküyordu cihazlar. Değiştirmek zorunda kaldım.
Aynısı galiba benim modemim de aynı böyle görünüyor ve sorunu çekim mesafesi ve gücü gerçekten wifi performansı aşırı berbat 2.4ghz de

Aynısı galiba benim modemim de aynı böyle görünüyor ve sorunu çekim mesafesi ve gücü gerçekten wifi performansı aşırı berbat 2.4ghz de
Ben yerine TpLink Vr300 aldım, memnunum. Benim menzilinden yana bir sorunum yoktu. Sadece kopma yapıyordu. Güvenlik kameraları bağlı olduğundan evi bırakıp gidince kopuyordu modem bir süre sonra. Uzaktan erişim için yazılımı da kısıtlıydı haliyle, değiştirmem gerekti. 600lira verdiydim zamanında, şimdi kenarda duruyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı