6000 TL'ye 2.el sistem toplama

İstanbul'dan elden alabilecek durumunuz olursa 6700K-GTX 1070-16GB Ram'li sistemi alın bence.
tabi öyle bir durumda mutlaka onu tercih edicem fakat işte elden alırsam alıp gittikten sonra geri dönüşü olmayacak o yüzden gitmeye değer olup olmadığını görmek adına nasıl önlemler alabilirim ? O sorum 2 si içinde geçerliydi yani.

Mesela bir oyunda MSI Afterburner programıyla tüm kullanım değerleri ve FPS'leri test edebilirsiniz.
HDD'ye HD Tune ile sağlık testi uygulayabilirsiniz.

Benimde sana önerim günü birlik git gel yani otobüs bileti falan al yakınsa. Test programlarını hazırla bir gün boyunca test et illaki akraban vardır. Akraban da bir gün kal... Bence buna değer 5000 lira yada 6000 lira çok iyi bir para yazık olmasın. Bir kaç önerimde vidaları eksik mi? Neden vida daha önceden gitmiş mi servise neden gitmiş... Sonra ekran kartı ve diğer fanları kontrol et kırık olabilir.

Benimde sana önerim günü birlik git gel yani otobüs bileti falan al yakınsa. Test programlarını hazırla bir gün boyunca test et illaki akraban vardır. Akraban da bir gün kal... Bence buna değer 5000 lira yada 6000 lira çok iyi bir para yazık olmasın. Bir kaç önerimde vidaları eksik mi? Neden vida daha önceden gitmiş mi servise neden gitmiş... Sonra ekran kartı ve diğer fanları kontrol et kırık olabilir.
En son çare öyle yapıcam yakın değil ama yinede gidicem sanırım uyarılarınızı da mutlaka kontrol edicem.
Hocam GeT açma konusunda diğer ilan sahibi geri dönüş yaptı mı?
Henüz yapmadı daha beklemedeyim.
@DENlZ konuştum 1070 li sistem sahibiyle güven verici değil onu düşünmüyorum artık. ACİL ! BU FİYATA BAŞKA YOK ! ÖZEL TOPLANMIŞ OYUNCU / GAMİNG PC - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 587614663 şu sistemin performans testlerinide almıştım ekran kartınca işlemcide falan bir performans düşüklüğü gördünüz mü acaba bu sistem üzerine uğraşıcam sanırım ?
Fiyatı da iyi gibi kasanın dışındaki ekipmanlarda hoş 2 monitör kaliteli kulaklık mouse klavye falan ? Yenide bir sistem. Bu dolar kurunuda düşününce değer gibi geliyor fiyatına.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı