6000 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
5000-6000
Daha fazla  
Normalde DROP EPOS PC38X alacaktım ama gümrük vergiyle ve kargoyla fiyat uçuyor. Amacım Full ses kastıran ve ses kalitesi güzel olan bir şey olması mikrofon çok da önemli değil.
Aklımda:
SteelSeries Arctis Pro GAMEDAC
Corsair Virtuoso
Corsair HS 80 Wireless
rkablolu kablosuz fark etmez, Open back closed back olmasıda fark etmez önemli olan ses kastırması ve ses kalitesi ,
Sennhesier'ın kulaklarınada bakıyorum ama çok fazla yerli incelemeler bulamıyorum
Önerilerinizi bekliyorum.

Normalde DROP EPOS PC38X alacaktım ama gümrük vergiyle ve kargoyla fiyat uçuyor. Amacım Full ses kastıran ve ses kalitesi güzel olan bir şey olması mikrofon çok da önemli değil.
Aklımda:
SteelSeries Arctis Pro GAMEDAC
Corsair Virtuoso
Corsair HS 80 Wireless
rkablolu kablosuz fark etmez, Open back closed back olmasıda fark etmez önemli olan ses kastırması ve ses kalitesi ,
Sennhesier'ın kulaklarınada bakıyorum ama çok fazla yerli incelemeler bulamıyorum
Önerilerinizi bekliyorum.
Corsair Virtuoso'ya uzun kullanım için çok ağır diyorlardı.
Arctis Pro'da o fiyata yok galiba.
Şuan İtopya indirimlerine bakabilirsiniz. Baya güzel şeyler var.

Hocam bu kulaklık Vatan'da belli aralıklarla 5800 liraya iniyormuş 2 hafta önce mağazsından aldım aldığımda diğer internet sitelerinde de 5800 bandındaydı şimdi baktım tüm siteler normal fiyatına çekmiş aceleniz yoksa takip edebilirsiniz.

Rtings karşılaştırması ise şurada

Hocam bu kulaklık Vatan'da belli aralıklarla 5800 liraya iniyormuş 2 hafta önce mağazsından aldım aldığımda diğer internet sitelerinde de 5800 bandındaydı şimdi baktım tüm siteler normal fiyatına çekmiş aceleniz yoksa takip edebilirsiniz.

Rtings karşılaştırması ise şurada
Nasıl beğendiniz mi?

Nasıl beğendiniz mi?

Kusura bakmayın geç gördüm mesajınızı. Kulaklıktan çok memnunum beklentimin üstünde çıktı önceki kulaklığım HyperX Cloud II'ydi aralarında her anlamda ciddi fark var. Malzeme mühendisi olarak malzemesinin kaliteli ve sağlam olduğunu uzun yıllar zarar görmeyeceğini söylebilirim ayrıca pedleri inanılmaz rahat ve kaliteli kafamda saatlerce dursa bile rahatsız olmuyorum ki normalde eski kulaklığımı 1 2 saat kullandıktan sonra çıkarma ihtiyacı duyardım bunda arkada bir şey dinlemesem bile kafamda kalıyor çıkarmayı unutuyorum resmen.Kulaklık kullanılmadığında 30 dakika sonra kapanmasını ayarlamıştım bugün 30 dakika sonra kapandığında verdiği turn off sesi ile kafamda olduğunu tekrar hatırladım :) Ayrıca bazı markaların oyuncu kulaklıkları gibi SS markasının kaba ve büyük bir tasarımı da yok kullanmak isteseniz dışarda da kullabilirsiniz ve sırıtçağını düşünmüyorum.

Aynı anda Bluetooth ve 2.4GHz ile 2 farklı cihaza bağlanabilmek büyük ayrıcalık oluyor, bilgisayar başındayken telefonunuza bir arama geldiğinde vs hem oyunu duymaya devam edip hem de görüşmenizi yapabiliyorsunuz.Benim gibi iş gereği olur olmadık saatlerde ve sık telefon görüşmesi yapan biriyseniz harika bir özellik. Şarjı yaklaşık 35-40 saat gidiyor ve acil durumda15 dakikalık şarj ile 6 saat kullanım ömrü sunuyor gayet yeterli bir süre bence daha fazlasına ne kadar gerek var bilmiyorum.

Pek fazla FPS türü oyun oynamıyorum haftada 2-3 maç Valorant oynarsam oynuyorum ve deneyimlediğim kadarıyla ayak seslerinin yerini çok temiz ve anlaşılır bir şekilde veriyor hatta sağınızda yürüyen adamın sağ üstünüzde mi yoksa sizin hizanızda mı yürüdüğünü bile ayırt edebiliyorsunuz.Oyun kulaklığı deyip geçmemek lazım inanılmaz derecede kaliteli bir şekilde müzik dinleyip film izliyorum tizler ve özellikle basslar çok çok iyi. Müzikle uğraşan bir dostumun üst düzey bir Sennheiser kulaklığıyla kıyaslama şansımız oldu müzik kısmında tabii ki ona göre geride ama basslar öncelikli olmak üzere çok yakın seviyede performans veriyor. Maksimum ses düzeyinde en ufak bir bozulma cızırtı hiç bir şey yapmıyor kesinlikle seçenekler arasında tavsiye ederim.Bundan sonra geçeceğim kulaklık yine Steelseries'in pro modelleri olacak gibi duruyor.

Dolby Atmos üzerinden ya da Sonar üzerinden biraz EQ ayarı yapmak gerekiyor tabii, ben Sonar'ı çok beğenemedim Dolby Atmos kullanıyorum. Mikrofon kısmına gelirsek te deneyimleme şansım olmadı yorum yapamayacağım ama üstteki rtings linkinde kulaklık ile kayıt alınmış ses kayıtları mevcut bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı