Hp Pavilion g6 1070et 0x00000A mavi ekran hatası

Mert Uyar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Hp pavilion g6 1070et bilgisayarım var. Önceden almıştım. 32 bit Windows professional vardı. RAM aldım. 32 bit'in 4 GB dan fazla desteklemediğini görünce ultimate 64 bit kurdum şimdi. Benim pc de 3 GB RAM var. Biri 2 GB ve 1 GB. Doğal olarak ben bu 1 GB tı çıkarttım, yerine Kingston'un 4 Gb RAM'i taktım. 3 Gb iken sorunsuz çalışıyordu. 4 ve 2 takınca açılırken mavi ekran alıyorum. Hata kodu 0x00000A sıfır sayısı yanlış olabilir. :D Kafayı yiyeceğim 120 TL para verdim. PC 8 GB'a kadar destekliyor diye biliyorum. HP den bakmıştım. Yardım edin işlemcim Pentium :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmem ki, vatana gidip değiştirebilirim. Fişleri, garantisi duruyor da şöyle birşey daha var. 32 bit yüklüyken RAM gözüküyodu, açılıyordu pc. Acaba Windows da mı birşey var ? @1337

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ben bu frekans degerlerini felan filan nerden ogrenebilirim everest ultimate vardi ama ? Bir de bu elimdekini nasil degerlendiriyim ? Verip ustune para verip 2x4 mu yoksa baska bir sey mi yardimci olursaniz sevinirim biraz dikkatsizim ve
bilgisizim bu konularda saol @Gürayy

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı