65 veya 55 inç 4K TV önerisi

CS Relboron

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller, dün PS5 satın aldım. Evdeki televizyon çok küçük ve eski olduğundan 4K bir TV almak istiyorum.
65 inc veya 55 inc olarak bakıyorum.

TV bilgim çok düşük, https://www.akakce.com/televizyon/e...du-alicili-smart-led-tv-fiyati,105046209.html

Bu modeli birkaç yerde önerdiklerini gördüm, herhangi bir kronik arızası, kötü panel vesaire gibi bir durumu var mıdır? PS5 için, aynı zamanda film vesaire gibi şeylerde güzel net bir görüntü için tavsiye eder misiniz?

Başka tavsiyelere de açığım, bütçeyi 30'a kadar zorlayabilirim. Fakat illa bu ürün çok iyi dediğiniz bir model olursa 1-2 bin lira kadar oynama olması problem olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gene samsung ama QLED ve yenileme hızı çok iyi fakat bütçe konusunda size uymuyor, eğer zorlarım diyorsanız bence harika bir seçim olur yılbaşından önce alıcaktım üzerine 6 bin daha koymuş bi hafta içinde..

Hocam kafam inanılmaz karıştı, bütçeyi 30 a kadar tuttum ama şimdi araştırdığım kadarıyla OLED ve QLED daha iyi modellermiş, özellikle OLED Tvlerin 55 incleri en düşük 50-55 binliradan başlıyor. Almışken farkı hissedebileceğim bir tv alayım diye düşünüyorum şimdi de. Çok kararsız kaldım. LED ile OLED arasında dağlar kadar fark var denilebilir mi ?

Hocam kafam inanılmaz karıştı, bütçeyi 30 a kadar tuttum ama şimdi araştırdığım kadarıyla OLED ve QLED daha iyi modellermiş, özellikle OLED Tvlerin 55 incleri en düşük 50-55 binliradan başlıyor. Almışken farkı hissedebileceğim bir tv alayım diye düşünüyorum şimdi de. Çok kararsız kaldım. LED ile OLED arasında dağlar kadar fark var denilebilir mi ?
Ben de sizin gibi bir kullanıcıyım laptop alırken ne bütçe vardı aklımda ne aldım sonuç olarak, gerçekten bu alışveriş insanı çok zorluyor bütçemin 20 bin üstüne falan çıktım.

QLED hakkında daha iyi bilgisi olan hocalarımız yazarsa sevinirim ama ben şöyle söyleyim yenileme hızı 120hz ve QLED olan bir televizyon normal bir televizyona göre büyük farkı hissettirir. Almışken bir kere alayım düşüncesiyle hareket ediyorum ben genelde o yüzden, gene de kendi kararınız en doğrusudur tabii.

Şöyle bir başlık bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Ben de sizin gibi bir kullanıcıyım laptop alırken ne bütçe vardı aklımda ne aldım sonuç olarak, gerçekten bu alışveriş insanı çok zorluyor bütçemin 20 bin üstüne falan çıktım.

QLED hakkında daha iyi bilgisi olan hocalarımız yazarsa sevinirim ama ben şöyle söyleyim yenileme hızı 120hz ve QLED olan bir televizyon normal bir televizyona göre büyük farkı hissettirir. Almışken bir kere alayım düşüncesiyle hareket ediyorum ben genelde o yüzden, gene de kendi kararınız en doğrusudur tabii.

Şöyle bir başlık bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.
Az çok fikir sahibi oldum diyebilirim hocam, genel olarak gördüğüm yorumlarda OLED bambaşka diye bahsediliyor, fakat yanma sorunu hala devam ediyormuş. İyi bir QLED tv 'nin OLED kadar olmasa da üzeceğini sanmıyorum görüntü açısından.

Sonuç olaraki seçeneğim azalıyor ya OLED yöneleceğim ki bu tv konusunda inanılmaz iyi yorumlar var

Ya da Samsung 65Q70C 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu tv veya attığınız TCL.

QLED lere yönelirsem o fiyatlara 65 inc alabiliyorum fakat OLED 55 inc anca.

Az çok fikir sahibi oldum diyebilirim hocam, genel olarak gördüğüm yorumlarda OLED bambaşka diye bahsediliyor, fakat yanma sorunu hala devam ediyormuş. İyi bir QLED tv 'nin OLED kadar olmasa da üzeceğini sanmıyorum görüntü açısından.

Sonuç olaraki seçeneğim azalıyor ya OLED yöneleceğim ki bu tv konusunda inanılmaz iyi yorumlar var

Ya da Samsung 65Q70C 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu tv veya attığınız TCL.

QLED lere yönelirsem o fiyatlara 65 inc alabiliyorum fakat OLED 55 inc anca.
OLED ve QLED kullanım alanlarına bağlı olarak ikisi de iyi diye biliyorum ben QLED tercih edecektim alsaydım ama laptop aldığım için şuan düşünmüyorum. Bütçe durumuna göre almışken güncel bir şeyler almak bana daha mantıklı geliyor çünkü teknolojiye artık yetişemiyoruz gerçekten.

Geri
Yukarı