65W cihazları 100W üstüyle şarj edebilir miyim?

riLke

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Baseus'un 100, hatta 140W şarj adaptörleri var. Bu 100 ya da 140'lık şarj adaptörlerinden biriyle ikisi de 65W ile şarj olan Huawei Matebook D14 ve Bix Powerbank'i 65W'ten daha hızlı ve güvenli şekilde şarj etmem mümkün olur mu? Aynı anda tek bir cihazı şarj ettiğimi varsayıyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
o zaman tek cihazı şarj etmem durumunda daha hızlı şarj söz konusu değil, sonuçta cihaz 65W ile şarj olacak. ama iki cihazı aynı anda şarj etmem gereken durumda avantajı var diye anladım.

Son düzenleme:
Matebook D16 cihazımı başka adaptör ve kabloyla şarj edememiştim ben. Uyarı vermişti, lütfen orijinal şarj ve şarj kablosunu kullanın diye.
Adaptör kabul etmemesini tolere edebilirim ama powerbank kabul etmezse olmaz.

Baseus'un web sitesinde 65W'lik powerbank'ın açıklamalarında D14'le uyumlu yazılmış mesela.Bendeki Baseus değil ama yine de şarj eder diye umuyorum.

Etmezse hiçbir anlamı kalmıyor zaten bilgisayarı almamın, iade ederim.

Mesajımı şöyle değiştireyim, bendeki durumda kablom bozulmuştu, orijinal Huawei adaptörüne farklı aynı tip kablolar takıp denediğimde algılayıp şarj etmemişti. Sonrasında Fixsmart'tan orijinal kabloyu temin ettim, Huawei yetkisi servisidir kendisi. Yedek parça satışını yapıyor.

Düzenleme: Ayrıca Samsung marka hızlı şarj çıkışlı bir powerbank ile şarj etmeyi denemiştim ancak yine hata vermişti desteklemediğine dair.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı