7500 TL AMOLED ekrana sahip telefon önerisi

Bütçe
7500

Taner Cansever

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung Galaxy M33 telefonunu almayı düşünüyorum annem için fakat ekranı pek hoşuma gitmedi gibi AMOLED ekranlı benzer özellikte bir telefon önerisinde bulunabilir misiniz? Mümkünse Samsung marka daha çok işime yarar. Teşekkürler

Dosya Ekleri

• dsgsd.png
    dsgsd.png
    627 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşların da dediği gibi A32 alabilirsiniz, başka seçenek yok Samsung tarafında ama ben Redmi Note 10 Pro almanızı öneririm çünkü AMOLED ve 120 Hz bir panele sahip. Ayrıca bütçe arttırma şansınız varsa Galaxy A33 5G alırsanız çok daha iyi olur çünkü A32'nin işlemcisi ve haliyle video kayıt performansı çok kötü.

Arkadaşların da dediği gibi A32 alabilirsiniz, başka seçenek yok Samsung tarafında ama ben Redmi Note 10 Pro almanızı öneririm çünkü AMOLED ve 120 Hz bir panele sahip. Ayrıca bütçe arttırma şansınız varsa Galaxy A33 5G alırsanız çok daha iyi olur çünkü A32'nin işlemcisi ve haliyle video kayıt performansı çok kötü.

İlk başta M23 modeline bakıyordum sonra M33'e bakmaya başladım hocam ekranları benim pek içime sinmedi bu bütçenin üstüne daha fazla çıkamayacağım dediğim gibi annem kullanacak video kayıt olarak bir sorun olacağını sanmıyorum dediğiniz gibi Note 10 Pro'ya bakacağım teşekkürler.

M33 kullanıyorum. Tabii ki bir AMOLED ekran gibi değil ama ben gayet memnunum. Hiçbir sıkıntısı yok renkleri de gayet iyi. AMOLED ekrandan gecmeme rağmen hiç pişman değilim.

İlk başta M23 modeline bakıyordum sonra M33'e bakmaya başladım hocam ekranları benim pek içime sinmedi bu bütçenin üstüne daha fazla çıkamayacağım dediğim gibi annem kullanacak video kayıt olarak bir sorun olacağını sanmıyorum dediğiniz gibi Note 10 Pro'ya bakacağım teşekkürler.
O zaman Samsung istiyorsanız A32 alınabilir, telefondan beklentiniz düşük olduğu için gayet memnun kalacaksınızdır.

Geri
Yukarı