8 MBPS internet 1 MBPS gözükme sorunu

theori

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önceden Himnet ve TTNET ile internet açtırmıştık. Hızımız 8 MBPS kadar olsada hız 1 MBPS'yi geçmiyordu. Aradığımızda ise santral uzak olduğundan dolayı diyorlardı. Ama yandaki komşum ile aynı tarifeyi kullanmamıza rağmen onun hızı 6-7 MBPS idi. Acaba bu santral uzaklığındanmı yoksa bina ile ilgili mi? Bunu sormak istedim. Yeni bi internet açtırısam yine böyle olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET baştan savma itemi +9. Sanırsın Şırnak'tan İstanbul'a veri gönderiyorlar. TürkNet'e geçebiliyorsan geç dostum. Fazla kullananı olmadığı için bütün sunucu sana kalıyor. :)

TTNET baştan savma itemi +9. Sanırsın Şırnak'tan İstanbul'a veri gönderiyorlar. TürkNet'e geçebiliyorsan geç dostum. Fazla kullananı olmadığı için bütün sunucu sana kalıyor. :)
Konuyla alakasız bir soru soracağım, benim evimde Türk Telekom'un internet hattı yok. Türk Telekom'un hattını kullanmayan ISS firma tavsiyeniz var mı? Bir de onları arayayım.

3G internet hizmetinden yararlanmanız gerek. Zamanında TT her yere döşedi telefon kablolarını. E, doğal olarak her ISS bundan faydalanıyor.

3G internet hizmetinden yararlanmanız gerek. Zamanında TT her yere döşedi telefon kablolarını. E, doğal olarak her ISS bundan faydalanıyor.
Belki bir umut sormuştum :) Zaten VINN kullanıyorum, hızı pek sorun değil ama kapasitesi direk doluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı