800-900 TL'ye Sistem Toplama

burhan musa

Hectopat
Daha fazla  
Bana 800 ile 900 tl arası bir sistme lazım. Grafiklere meraklı değilim fakat oyun oynamayı severim.

Günümüz oyunlarını açacak ve kasmadan oynatacak bir bilgisayar arıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Fiyat aralığı 800 900 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 400 TL kadar bütçeyi aştı. Fakat daha fazla kısmanı tavsiye etmem. Eğer eski bilgisayarından sağlam HDD varsa, bu sistemden HDD'yi çıkartabilirsin. İşlemciyi G3258 olarak değiştirebilir ve ekran kartını R7 250 olarak tercih edebilirsin. Tabii bunlar altarnetifler. Ama ben kısmamanı tavsiye ediyorum.

Ara Toplam1.121,82 TL
Toplam KDV201,93 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.323,75 TL
[TBODY] [/TBODY]

Bence bu biraz imkansız çünkü şuanda bir tane ekran kartı 500 Türk Lirası o yüzden biraz daha bütçeyi artırmalısınız .

Daha ne kadar ucuz olur bilmiyorum nereden kısacağımı bulamadım yani. İşlemci olarak g3258 al.1000 TL nin altınada olmaz heralde bir sistem.
Ara Toplam866,71 TL
Toplam KDV156,01 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.022,72 TL
[TBODY] [/TBODY]

arkadaşlar fazla bilgim yok oyun bilgisayarı alcam ama galiba firmalar ekran kartında kandırmak için taktik uyguluyolarmış boşa param gitmesin istiyorum zaten alınca uzun süre daha alamam bütcem 3000 TL Oyun bilgisayarı nası toplarım yardım edermisiniz

arkadaşlar fazla bilgim yok oyun bilgisayarı alcam ama galiba firmalar ekran kartında kandırmak için taktik uyguluyolarmış boşa param gitmesin istiyorum zaten alınca uzun süre daha alamam bütcem 3000 TL Oyun bilgisayarı nası toplarım yardım edermisiniz
Bir konu açıp anlatırsan iyi olur.

Birazdaha biriktirmelisin oyun oynaman çok zor. Aylık sistem tavsiyelerini gözden geçir.

F/P Giriş Seviyesi Oyun Sistemi
İşlemciIntel Pentium G3258AMD A10-7850K
AnakartAsus H81M-PlusAsus A88XM-A
Ekran KartıAsus R7 265 DCU2Tümleşik R7 GPU
Ortak Bileşenler
BellekG.Skill RipjawsX F3-12800CL9D-8GBXL
HDDSeagate Barracuda 1TB 7200 RPM
DVD-RWSamsung SH-224DB DVD-RW
MonitörViewsonic 21.5” VA2245a
Klavye/FareMicrosoft Wired Desktop 400
KasaCooler Master CMP-350
Güç KaynağıKasaya dahil 500 watt
CPU SoğutucuStok Soğutucu
Toplam592$ + KDV512$ + KDV
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı