800 TL'ye mouse önerisi

Bütçe
800
Tamam teşekkür ederim. Fiyatına değdiğini düşünüyorum. Zaten 2 yıl garantisi vardı sanırsam.

Hocam birkaç gündür kullanıyorum, çok güzel gerçekten. Fakat bir sorum olacak. Soldaki makro tuşlarının arasındaki boşlukta beyaz bir şey görünüyor mu? Sert bir yapıda.
Hayır hocam. Bende yok ama ben 1.5 sene önce falan almıştım biraz değişmiş olabilir.

Hayır hocam. Bende yok ama ben 1.5 sene önce falan almıştım biraz değişmiş olabilir.

İçindeki bir parcasi buyuk ihtimal o. Ben de yeni fark ettim de ondan sordum.

Bu arada sağ ve sol tarafları biraz dışa çıkık gibi duruyor bildirmek istedim. Hafif baskı uygulayınca pıt diye ses geliyor fakat bir şey olmaz sanırım.

Son düzenleme:

Bu arada sağ ve sol tarafları biraz dışa çıkık gibi duruyor bildirmek istedim. Hafif baskı uygulayınca pıt diye ses geliyor fakat bir şey olmaz sanırım.
Hocam bende o tarz birşey yok ürün biraz sıkıntılı galiba sizin tam anlayamadım ama içimde kalmasın isterseniz iade veya değişime yollayın.

Hocam bende o tarz bir şey yok ürün biraz sıkıntılı galiba sizin tam anlayamadım ama içimde kalmasın isterseniz iade veya değişime yollayın.

Değişime gönderme seçenegi bulamadim Trendyol'da. İade etmek de istemiyorum stoku yok çünkü. Şu an için çok problem yok gibi zaten.

Geri
Yukarı