800 TL'ye red Switch mekanik RGB klavye önerisi

Gökberk Okçu

Decapat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar, genelde FPS oyunları oynayan birisiyim. İki senede bir klavye değiştirmekten sıkıldım, Rampage gibi markalar bir zaman sonra tuş basmama sorunu, birkaç kez algılama vb. problemler yaşatıyor. 800₺ bütçem var, RGB aydınlatma olması pek önemli değil ama uzun ömürlü olması benim için çok önemli. Ayrıca bir sıkıntı olursa garantisi Türkiye'de geçerli bir model arıyorum. TKL veya %60 boyutlarda olması benim için öncelik. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni 100TL yükseltirsen Dierya DK61E almanı öneririm. Ondan iyisini bulamazsın o bütçede. Gateron Optik switch'e sahip.

Amazon tarafından 1 yıllık garantili.
Her şey dahil 1218₺’ye çıkıyor fiyatı hocam.O fiyata daha dün razer blackwidow vardı.Bütçemi aşıyor maalesef.

Her şey dahil 1218₺’ye çıkıyor fiyatı hocam.O fiyata daha dün razer blackwidow vardı.Bütçemi aşıyor maalesef.
Bahsettiğiniz klavye membran olandır. Benim attığım Gateron optik üst seviye bir swith. Ama siz de haklısınız. 1500'e Razer'da alabilirsiniz. Yani hocam o zaman bu klavyeyi alabilirsiniz bütçenize uygundur. Bunun switch'i ise outemu.

Bahsettiğiniz klavye membran olandır. Benim attığım Gateron optik üst seviye bir swith. Ama siz de haklısınız. 1500'e Razer'da alabilirsiniz. Yani hocam o zaman bu klavyeyi alabilirsiniz bütçenize uygundur. Bunun switch'i ise outemu.

Bahsettiğiniz mekanik olan modelin fiyatı o, kargo ve vergiler eklendiğinde 1218₺’ye çıkıyor.DIERYA sanırım birkaç yıldır popüler olan bir marka.İncelemelerini izlemiştim, uzun kullanım incelemesine hiç denk gelmedim.Mantıklı gelirse alabilirim, teşekkürler :)

Bahsettiğiniz mekanik olan modelin fiyatı o, kargo ve vergiler eklendiğinde 1218₺’ye çıkıyor.DIERYA sanırım birkaç yıldır popüler olan bir marka.İncelemelerini izlemiştim, uzun kullanım incelemesine hiç denk gelmedim.Mantıklı gelirse alabilirim, teşekkürler :)
Hocam ilk attığım DK61E dediğiniz fiyata gelebilir ama 2. attığım DK61se ise 500TL. Vergiyle 611TL gözüküyor. Dierya piyasada uzun süredir olan bir marka.

1686434366660.png

Yeni konular

Geri
Yukarı