800TL 240mm Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Bakalım araştırıp bütçeye göre sıvı veya hava almaya çalışıcam kararsız kalıyor insan pek hangisini alsam diye araştırmaya devam edicem teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
Üst düzey özelleştirilmiş sıvı soğutma hariç çok fark olmaz. Test sonuçları kafa kafayadır. Önemli olan kasadaki hava akışının düzgünlüğü. Uzun süre 4670K ile çift Viper fanlı Venom kullandım, sonra H105i'ye geçtim. Çok müthiş bir fark olmadı. Şimdi 4790K (4.5 GHz) ile H115i kullanıyorum. Mevsimine göre sonuçlar ideal.

Temel olarak hava soğutma hiç şüphe ettirmesin.

Thermalright, Noctua, Scythe alınacak iyi markalardandır.

Şunu inceleyin: Scythe Fuma 2 Review

Üst düzey özelleştirilmiş sıvı soğutma hariç çok fark olmaz. Test sonuçları kafa kafayadır. Önemli olan kasadaki hava akışının düzgünlüğü. Uzun süre 4670K ile çift Viper fanlı Venom kullandım, sonra H105i'ye geçtim. Çok müthiş bir fark olmadı. Şimdi 4790K (4.5 GHz) ile H115i kullanıyorum. Mevsimine göre sonuçlar ideal.

Temel olarak hava soğutma hiç şüphe ettirmesin.

Thermalright, Noctua, Scythe alınacak iyi markalardandır.

Şunu inceleyin: Scythe Fuma 2 Review
Siz söyledikden sonra araştırdım baktım önerdiğiniz markayı olumlu sonuçlar gördüm önerende var baya sizin gibi büyük ihtimal sipariş vericem scythe fuma 2 den Ram için bile adamlar yer yapmış çarpmasın sıkıntı olmasın diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı