850W Full modüler ATX 3.0 PSU önerisi

Batuhan0088

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
7600X ve 4060 Ti sistemim mevcut. Sistemimi düzenli olarak güncelliyorum, sürekli güncel tutmak istiyorum. Şu an gözümü PSU değişikliğine diktim. DeepCool 650W güç kaynağı modelini kullanıyorum. Şu anki sistemim için gayet yeterli bir güç kaynağı ancak ilerisi için değiştirmek istiyorum. En az 5 sene güç kaynağı değişikliği düşünmek istemiyorum. Gelecek için minimum 850W olmasını istiyorum. 850W üstünü de düşünebilirim. Kasam ATX yapısını desteklemektedir.
Aradığım özellikler; Full modüler olması kablo yayıntısını ortadan kaldırmak istiyorum. Almışken güncel teknolojileri barındırması için ATX 3.0 desteği olması iyi olur. Verimli bir performansı olması bunun dışında sessiz çalışabilmesi benim için önemlidir bu özellikler de kafama yatan 6 model buldum. Bunlardan birini alabilirim veya tavsiyeleriniz var ise onları da düşünebilirim. Bütçe olarak belirli bir rakamım yok ama adet yerini bulsun 5.500 TL diyeyim.

Edit: Diğer modelleri kafamdan çıkardım. Sadece bu 2 modelden birini almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz var mıdır?
High Power performans serisi: 3850 TL.
ENERMAX Revolution D.F. X: 4600 TL

MSI MAG A850GL: 5500 TL.
Corsair RM850e: 5500 TL.
Raijintek cratos: 3600 TL.
Seasonic focus GX-850: 6500 TL.

Son düzenleme:
Raijintek Cratos'un fiyatı muazzam. O fiyata o varken diğerlerine bakmanıza gerek yok.
Attığım 6 psu modelin hepsinin aynı fiyat olduğunu düşünürsek istediğim özelliklere göre sadece performans bakımından hangi güç kaynağını seçerdiniz.

Geri
Yukarı