9. Sınıf Matematik

Tarık Yeşil

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Sosyal Bilimler Lisesinde okuyorum 9. Sınıf oldum Matematiğim kötü bir kaynak kitap arıyorum antrenman yayınları var fakat bu kitaplardan hangisi 9. Sınıfın matematiği ile alakalı ? Birde genel olarak diğer dersler için hangi yayın evini önerirsiniz ? Şimdiden Teşekkürler.

Eğer genel anlamda işlem yeteneğin zayıfsa ilk olarak Antrenmanlarla Matematik 1-2 kitaplarını al 8. sınıf kitabı gibi gözüküyor ama düzenli çözersen bir süre sonra işlem yeteneğin çok hızlanacak ve işlem hata oranın baya düşecek.

Ekstra soru kitabı olarak Fem yada Sonuç yayınlarını çözebilirsin.

@nonameaccount hocamı dinle. Matematik her şeyin temelidir. Esen'in ve Karekök'ün kitapları iyidir. Her gün düzenli tekrar yap. Video izle. Notlarını iyi al. Bir yerlere notlar bırak. Her geçtiğinde onları oku. Sürekli test çöz ve pratik yap. Ama arkadaşlarınla aranı da bozma.

Eğer genel anlamda işlem yeteneğin zayıfsa ilk olarak Antrenmanlarla Matematik 1-2 kitaplarını al 8. sınıf kitabı gibi gözüküyor ama düzenli çözersen bir süre sonra işlem yeteneğin çok hızlanacak ve işlem hata oranın baya düşecek.

Ekstra soru kitabı olarak Fem yada Sonuç yayınlarını çözebilirsin.

Şimdi hocam 1 ve 2 kitapları 9. Sınıf da bana yardımcı olur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı