9. Sınıfta Ortalama 50 üzerinde olup 8 zayıf olursa sınıfta kalınır mı?

meloo0128

Picopat
Daha fazla  
9. Sınıfım ve ilk dönem zayıfım 7 ama ortalamam 60-65 arası bir şeydi. Bu dönem ise 8 zayıfım olursa ama ortalamam 50 üstünde olursa sınıfta kalır mıyım? İnternet haberlerine baktıkça strese giriyorum @Zettapat @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Geçen yıldan kalma yorumunuzu gördüm, tekrar cevaplar mısınız rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
9. Sınıfım ve ilk dönem zayıfım 7 ama ortalamam 60-65 arası bir şeydi. Bu dönem ise 8 zayıfım olursa ama ortalamam 50 üstünde olursa sınıfta kalır mıyım? İnternet haberlerine baktıkça strese giriyorum @Zettapat @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Geçen yıldan kalma yorumunuzu gördüm, tekrar cevaplar mısınız rica etsem?
hayır kalmazsın.

9. sınıfım ve ilk dönem zayıfım 7 ama ortalamam 60-65 arası bir şeydi. Bu dönem ise 8 zayıfım olursa ama ortalamam 50 üstünde olursa sınıfta kalır mıyım? İnternet haberlerine baktıkça strese giriyorum @zettapat @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE geçen yıldan kalma yorumunuzu gördüm, tekrar cevaplar mısınız rica etsem?

Hayır sınıfta kalmak için 2 unsur var bunlar. İki dönemin ortalaması 50'nin altı olursa.İkinci devamsızlıktan kalmak. Bu arada edebiyat baraj ders olduğu için ondan kalırsanız sınıfı sorumlu geçersiniz yani dönem başı gibi sınavına girmek zorundasınız.

İki dönemin ortalaması 50 üstündeyse sorun yok hocam. Yanlız meslek liselerinde bölüm dersini geçmek zorunlu, onu unutmayalım😊

Yeni konular

Geri
Yukarı