90.000 TL'lik Sistem

Harbiden ne yapardım? Yani tamam hayal kurdumda kota hiç bu kadar yükselmedi. Oyun oynardım herhalde başka ne yapıcam. Gerçi bu bende olsa ilk 1 haftamı ne kadar güzel diye bakarak geçirirdim de neyse.
Kasa benim kadar.:)
Bak bak bide 2080Ti SLI yapamadık diyor. Tüh be yazık adama abi.

Her şeyin fazlası zarar. 9.000TL'lik bir masaüstü bilgisayar benim her işimi fazlasıyla görür. 30 tane fan mevcutmuş sistemde. Abartmamak lazım. Kalan 81.000 TL'yi yatırım amaçlı kullanırım. Sıcak olmayan para ilgimi çekmiyor. 90.000'e dizmiş, 30.000'e satar.

Valla bana şu anki yaptığım eklemeler ile oldukça yeterli bir sisteme ulaştım. Tabii bazı parçalara güvenim az ve devamlılığı nasıl olacak emin olmasamda çok fazlasında gözüm olmadı hiçbir zaman. En kötü ilerde eğer olurda yaparsam en fazla 5000-6000 tl arası olurdu sistemim. Daha fazlası gerçekten çok gereksiz. En azından oyun bilgisayarı için diyeyim. Render mender anlamam. Bu boyuttaki sistemlerin yarısı bile fantaziye giriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı