A101 ya da BİM' de Satılan Ürünle Aynı Ürünün Başka Yerde Satılanı Farklı Mıdır ?

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Böyle bir şey duydum da doğru mudur diye soracaktım. Mesela Galaxy S4 örnek verelim. Bi ara A101' de satılıyordu. A101' de satılan S4 ile örnek verelim Teknosa' da satılan S4 farklı oluyormuş. İçindeki kullanılan iletken madde vs vs. farklı oluyormuş diye duydum. Bana pek inandırıcı gelmedi ama size sorayım dedim.

Hayır. Böyle bir şey mümkün değildir. Zira böyle bir şey mümkün olsa idi A-101'den alınan ürün Samsung Türkiye garantisi altında bulunmazdı. Türkiye'ye Samsung tarafından ithal edilen ürünün eğer üretimi sırasında bir sorunu var ise, o ürünü hangi mağazadan alırsanız alın (Teknosa, Vatan, A-101 vs.) hepsinde karşılaşma durumunuz var.

Samsung' u örnek olsun diye söyledim ben. Söylediğim şey bütün ürünler teknolojik için geçerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haftalık sepetler de değil de bazı ürünlerde olabiliyor. Örneğin bütün marketlerde hediyeli vs. kolalar varken BİM düz Coca Cola satıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı