Aatrox nasıl?

Rifmon

Hectopat
Arkadaşlar, aradığım Hero'yu sonunda buldum. Sizce de bulmuş muyum? Söyler misiniz?
Eskiden çok oynanıyordu şu anda az oynanıyor ve daha dün buff yedi sizce buff yediği için 1 hafta sonra falan oynayan çoğalırmı söyler misiniz? Çoğalırsa da o kadar aman aman çoğalmaz değil mi? 5.0 falan çoğalır. Ona göre otpliyeceğimde söylerseniz çok sevinirim ve şu anda güçlü mü karakter Garen'e dariye karşı falan oynanır mı? Söylerseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiora ile şahsen rahat bir şekilde Aatrox'u alabiliyorum ve counterlanması kolay bir karakter. Size W attığında Fiora ile zamanında W atarsanız rahatça outplay edebilirsiniz. Ağır yara alınca koridor aşamasında zorlanmaya başlıyor fakat bana göre güçlü bir karakter.

Garen'e Darius'a karşı çok da güzel bir laning geçireceğini sanmam. TF herosu, takım oyunu oynayacaksanız oynayın. Kendiniz ekstra bir şey katabilecekseniz mainleyebilirsiniz tabi size kalmış. Eski gücü yok artık. Aldığı buff nasıl bilmiyorum ama çok büyük bir şey getirdiklerini de sanmıyorum, korkmayın oynanışı artmaz çok.

Karşıda gerçek hasar vuran karakter yoksa iyi iş yapar. Genelde can çalması ön planda o karakterin, doğru itemlerle 1 Q vuruşu ile 500 garanti can çalarsın(%40 ağır yara yediğin halde) ancak Garen-Darius gibi karakterlerin ultileri gerçek hasar vurduğu için büyük sıkıntı yaratır TF'ler de.

Aatrox'la faydalı olabilmek için kesinlikle karşı takıma flank atman lazım. Yani arkalarında saklanıp görüş olmayan bir yerden çıkıp savaş başlatman lazım. Yoksa kitelanırsın çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı