Acer Aspire 5733Z ekran kartı önerisi

Mellefromage

Hectopat
Merhaba, ikinci el leptop aldım (Acer Aspire 5733Z). İlk zamanlarda oyun oynamıyordum fakat artık yeni yeni başladım denilebilir. Pek çok oyunda FPS sıkıntısı yaşıyorum (CS:GO oyununda ortalama 15-20 FPS alıyorum). Bu sorunu çözmek için pek çok cfg, program ve sistemde kısıtlamaya gittim fakat çare olmadı ben de yeni bir ekran kartı arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Sisteme ait bilgiler:

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 206
5 yıllık bir konuyu hortlattım belki ama: Öncelikle bende de aynı laptop var ve içinde ekran kartı yok bu yüzden çok normal 15 20 FPS almak hatta ben Roblox'da en düşük grafiklerde 1 FPS alıyorum sonrada PC çöküyor zaten artık gına geldi bir şey yapayım dedim hızlandırmak için işlemciden kullandığından bari overclock yapayım dedim o da olmuyormuş. Sizde demişsiniz ekran kartı önerisi diye ekrna kartı laptopa takılmaz ancak harici takabilirsiniz oda işlemci kaldırırsa ayrıca açılması da bir dert 7 dakika sürüyor.(eski HDD yüzünden) 5 yıl olmuş bakarmısın bakmazmısın bilmiyorum ma bu konuda cevapsız kalmasın. son olarak hediye bile verseler ben birdaha bu laptopun yüzüne bakmam...

Geri
Yukarı