Acer Nitro 16 AN16-41 165Hz nasıldır?

Bugün elime ulaşan bilgisayar sürücülerini kurdum güncelleştirmelerini yaptım fakat Wi-Fi konusunda bir sıkıntı oldu o da driver kaynaklıymış onu hallettim FurMark testlerinde ise maksimum 84 derece gördüm. Oyunlar oynadıkça bilgilendiririm.

Bugün elime ulaşan bilgisayar sürücülerini kurdum güncelleştirmelerini yaptım fakat Wi-Fi konusunda bir sıkıntı oldu o da driver kaynaklıymış onu hallettim FurMark testlerinde ise maksimum 84 derece gördüm. Oyunlar oynadıkça bilgilendiririm.
hocam benim bahsettiğim ryzen 5 ve rtx 4050li olan, aynı laptoptan mı bahsediyoruz ?

Fiyatı hakkında bir bilgim yok, akakçeye bakmaya da üşendim ancak şunu biliyorum. 165 hz olanların ekranı 144 hz olanlara göre daha güzeldi. sRGB oranı hemde az ghosting ile geliyordular. Tavsiye ettiğim bir model bu.

Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB fiyat 30k​

Bende kendi laptopumda 84 derece görüyordum. Sizin fark işlemci kısmında çıkar sıvı metal sanırım.

Hocam benim bahsettiğim Ryzen 5 ve RTX 4050'li olan, aynı laptoptan mı bahsediyoruz?

Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050-6 GB fiyat 30k​

Yok hocam bende Ryzen 7 ve 4060 var.

Bende birazdan alacağım hocam ilk izlenim nedir Acer ile ilgili.

Vallahi hocam CoD wwıı oynadım Ultra ayarlarda herhangi bir donma yaşamadım ekran kartı ısısı da 70-80 civarıydı onun dışında işlemci beklediğimden daha sıcak çalıştı 86 dereceye kadar gördüm güç seçenekleri kısmından işlemci yük seçeneklerini %100'den %99'a çekince ısıda düşme oldu şimdilik gayet iyi ama yine de galiba bir laptop soğutucusu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı