Acer Nitro 16 RTX 4060 laptopta CS 2'de güncelleme sonrası takılmalar oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

Samuel Colt

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1,5tb
Ekran kartı
4060
İşlemci
ryzen 7
Herkese merhaba,

Malum CS2 16 GB civarı bir güncelleme aldı, ancak güncelleme sonrası normalde 180FPS civarı gezerken yağ gibi akan oyun şu an 160FPS'lerde ve feci derecede takılma ile karşılaşıyorum,

Baştas FPS düşmesi olduğunu düşündüm ekran kartı kaynaklı falan diye ancak oyun oynanamaz duruma geldi,

Sizlerde de durum böyle mi?

Sistemim: Acer Nitro 16 (4060'lı model)

20240208_191430.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar, sorunu çözdüm.

NVIDIA Yeni Driver ile maalesef CS2 özelince büyük bir fps sorununa sebep olmuş.

Eğer son sürüm sürücüyü yükleyip benzer sorunu yaşayan arkadaşlar varsa, Nvidia GeForce Experience sayfasındaki güncellemeleri denetleme bölümüne girip, son yükledikleri sürümün sağ üst köşesindeki üç noktadan "Sürücüyü Tekrar Yükle" seçeneğini seçerek yeni yükleme yapabilirler.

Ayrıca Nvidia Studio Sürücüsü de kurulu değilse onu da yükleyiniz.

Sorunu bu şekilde çözdüm. İyi forumlar.
1708291564786.png

Merhabalar, sorunu çözdüm.

NVIDIA Yeni Driver ile maalesef CS2 özelince büyük bir fps sorununa sebep olmuş.

Eğer son sürüm sürücüyü yükleyip benzer sorunu yaşayan arkadaşlar varsa, Nvidia GeForce Experience sayfasındaki güncellemeleri denetleme bölümüne girip, son yükledikleri sürümün sağ üst köşesindeki üç noktadan "Sürücüyü Tekrar Yükle" seçeneğini seçerek yeni yükleme yapabilirler.

Ayrıca Nvidia Studio Sürücüsü de kurulu değilse onu da yükleyiniz.

Sorunu bu şekilde çözdüm. İyi forumlar.Eki Görüntüle 2120300
Hocam bilgilendirme için teşekkürler,
Bende şimdi söylediğiniz sekmeden temiz kurulum yapıyorum,
Ardından nvidia studio da kurmaya başladım
Bu arada g-sync ayarları sizde nasıl?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı