Acer Nitro 5 Laptopa Harici Klavye Önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar, Acer Nitro 5 laptop sahibi olacağım fakat tuşlar aşınıyormuş sanırım. Ondan dolayı ayrı bir klavye alıp onu kullanmak istiyorum ama monitör uzak kalmasın istiyorum. Ekstra klavye kullanırsam R6 gibi oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? Uzak kalacağı için.

TKL bir klavye alırsanız laptop üzerine koyup oynayabilirsiniz. Bütçenizi söyleyin klavye önerelim.

Bütçeden bağımsız, örnek amaçlı şu klavye gibi:

Numpad olmadığı için laptop üzerine koyabilirsiniz, sığacaktır. Ek olarak, bez gibi bir şey varsa laptop klavyesine koyabilir ve tuş karışıklığını önleyebilirsiniz. Öte yandan ek bir klavyede neden sorun yaşasınız ki? Hiçbir şey olmaz.

TKL bir klavye alırsanız laptop üzerine koyup oynayabilirsiniz. Bütçenizi söyleyin klavye önerelim.

Bütçeden bağımsız, örnek amaçlı şu klavye gibi:

Numpad olmadığı için laptop üzerine koyabilirsiniz, sığacaktır. Ek olarak, bez gibi bir şey varsa laptop klavyesine koyabilir ve tuş karışıklığını önleyebilirsiniz. Öte yandan ek bir klavyede neden sorun yaşasınız ki? Hiçbir şey olmaz.
Yani demeye çalıştığım ekrana uzaklığım artıyor sonuçta. TKL bir klavye düşünüyorum bende büyük ihtimalle Redragon alacağım.
Yaşamazsınız. Bütçeniz nedir? Pusat K3 Pro ve Redragon Brahma bakabilirsiniz.
Hocam 250 270 arası olacak. Büyük ihtimalle TKL bir klavye alacağım Redragrondan.

Geri
Yukarı