Acer Nitro 5 laptopta kulaklık takılmasına rağmen mikrofon çalışmıyor

loua

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Acer Nitro 5 AN515-57 kodlu cihazı satın aldım. Arkadaşım ile oyun oynayacaktık ama Discord'dan veya oyundan da laptop mikrofonum veyahut kulaklık taktığımda ise kulaklığın mikrofonu çalışmıyor.

Kulaklıkta sorun yok çünkü eski laptopumda veya telefonumda çalışıyordu. Ayrıca zaten laptopun da mikrofonu şu an çalışmıyor. Driverdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü Acer'in kendi sunduğu driver yüklemek için olan uygulamada bazı driver hata verdi ve yükleyemedim.

Çözüm sunmanızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, Acer Nitro 5 AN515-57 kodlu cihazı satın aldım. Arkadaşım ile oyun oynayacaktık ama Discord'dan veya oyundan da laptop mikrofonum veyahut kulaklık taktığımda ise kulaklığın mikrofonu çalışmıyor.

Kulaklıkta sorun yok çünkü eski laptopumda veya telefonumda çalışıyordu. Ayrıca zaten laptopun da mikrofonu şu an çalışmıyor. Driverdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü Acer'in kendi sunduğu driver yüklemek için olan uygulamada bazı driver hata verdi ve yükleyemedim.

Çözüm sunmanızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam burdan sürücüyü indirin ve kurun.

Arkadaşlar dediğiniz diskte hazır olan kurulabilen her şeyi kurduk ama bazı sürücüler hata verdi. Ayrıca elle ses sürücüsünü kurmayı denedik ama beceremedik.

nasıl elle sürücü kurmayı başaramadınız?
setup ekranında yapıyosun işte bu kadar basit ama D diskine kurma sonra sürücüler kafayı yiyo

Geri
Yukarı