Acer Nitro 5 oyunda 85 derece

canaydo

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX1650.
YouTube'da gezinirken hatta bunu yazarken sıcaklığım 60 derece, oyunlarda 85 derece falan. Bu beni aşırı rahatsız ediyor. Fanları temizletmistik fakat macun sürülmemiş galiba. Ne yapabilirim? Sinirden öleceğim. Bilgisayara elimi süresim gelmiyor. Bunu birkaç ay soğutucu ile idare edebilir miyim?

kendi laptobumun 2 fanı var soğutucuda altı fanlı 20 derece düşürüyür

evet biliyorum ama boştayken 55 60 derece görmesi normal değil

macunu yeniletcem en yakın zamanda

ben bir kere bannerlord oynarken elimi koyduğumda bağırmıştım sıkıntılı yani

evet teşekkür ederim ama sıkıntılı olan boştayken 60 derece görmesi

gpu sıcaklığı dio hangisi bilmiyorum

gpu diyor
Youtube ya da tarayıcıda bir şeylere bakarken 60 derece yazmışsınız bu durumlarda 60 derece normal bir değer. Bütün açık programları kapatıp masaüstünde boş boş beklerken 60 dereceden aşağıya inmiyorsa o zaman evet biraz yüksek diyebiliriz.
Gpu demişsiniz yani ekran kartı oluyor o zaman kesinlikle sorun var hocam yüksek değerler onlar.

Youtube ya da tarayıcıda bir şeylere bakarken 60 derece yazmışsınız bu durumlarda 60 derece normal bir değer. Bütün açık programları kapatıp masaüstünde boş boş beklerken 60 dereceden aşağıya inmiyorsa o zaman evet biraz yüksek diyebiliriz.
Gpu demişsiniz yani ekran kartı oluyor o zaman kesinlikle sorun var hocam yüksek değerler onlar.
teşekkür ederim cevabınız için masa üstünde boş boş bakarken 46 47 derece oluyor ama bilgisiyarım 2 yıl önce alındı ve acer niteo 5 gaming laptop 2 yıl önce alınmasına ve iyi bir laptop olmasına rağmen normal bir değer youtubede gezinirken 60 ve boş boş masaüstündetakılırken 46 47 olması

Geri
Yukarı