Açılışta A disk Read Error Occurred Hatası

seanpaul_turkey

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar herkese öncellikle. Arkadaşlar benim bilgisayarımın sorununu kimse çözemedi. Bilgisayarımı ilk açtığımda a disk read rrror occurred hatası veriyor. Sayın recep baltaş önceki konularda disket kapatmayı önermiş ama ben kendi pc'nin biosına girdiğimde disket sürücüsü kapatma bölümü yok.
Biosumu güncelledim gine gelmedi ve sorun halen devam etti. PC birkaç kez yeniden başlatınca windows normal bi şekilde açılıyor masaüstü geliyor ama bu seferde masaüstünde herhangi bi icon tıkladığımda basılı kalıyor. Mausu tıklıyorum dosyayı aç diyor klavyeden herhangi bi tuşu bastığımda kendi kendine sayfalar açılıyor. Birkaç arkadaşımı arağımda bana dedikleri klavye değiş olmadı. Windows yeniden formatla sıfır klavyede taktım aynı hatayı verdi. Windows tekrardan format attım düzelmedi yani ne yaptıysam olmuyor. Ramleri tek tek denedim gine aynı hata verdi ve 20 dk geçtikten sonra bilgisayar kendi kendine düzeliyor. Çok karışık bi olay kimse çözemedi arkadaşlar. Lütfen sizden ricam bu sorunu çözelim.

Bilgisayarım özelliklerim de bu arkadaşlar:

İşlemci AMD Phenom II X4 945 AM3

Ekran Kartı: AMD 7850

Anakart: Gigabyte GA- 970 AD3

SSD: 240 GB

Ram: 20 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı