ADSL ve yalın ADSL arasındaki fark nedir?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eve internet baglatmayi dusunuyorum. Normal ADSL ve yalin ADSL arasindaki fark nedir ve bu fiyat farki neden cikiyor?
Paketlerin linkini asagiya birakiyorum.
Limitsiz ADSL 16 MB 84.9 TL.
Limitsiz yalin ADSL 16 MB 94.9 TL.

Screenshot_2021-09-27-19-20-22.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet burada bakir altyapisi var. Telefon numarasi almasamda olur mu ve tarifenin aciklamasinda telefon falan yazmiyor.

Aslında yalın itnernet direkt almanız daha avantajlı olur. Eve telefon hattı çektirirseniz aylık hiç konuşmazsanız bile belli bir miktar fatura geliyor. En temizi yalın internet. Bu arada altyapınızı kontrol edin belki VDSL destekliyordur. ADSL genelde maksimum 24mbps download hız veriyorlar ve çok eski bir bağlantı türüdür. Sorun yaratabilir. Millenicom ya da Netspeed öneririm.

Aslında yalın itnernet direkt almanız daha avantajlı olur. Eve telefon hattı çektirirseniz aylık hiç konuşmazsanız bile belli bir miktar fatura geliyor. En temizi yalın internet. Bu arada altyapınızı kontrol edin belki VDSL destekliyordur. ADSL genelde maksimum 24Mbps download hız veriyorlar ve çok eski bir bağlantı türüdür. Sorun yaratabilir. Millenicom'ya da NetSpeed öneririm.

Maalesef altyapim 12 MB e kadar destekliyor. Vodafone net daha uygun fiyatlar sunuyor. Biraz dusunup son kararimi vereceğim.
Ben sorduğumda aslında telefon hattı var ama kullanamıyorsunuz sadece demişlerdi. Zaten mantıken de öyle olmalı. Seni telefon abonesi yapmadan internet veriyor, olay bu.

ADSL kampanyasimi baskan ve peki oyle ise yalin internet niye var ve neden ADSL'e gore pahali.

Yeni konular

Geri
Yukarı