After Effects için YouTube eğitim videoları var mıdır?

YouTube üzerinden önerebileceğiniz After Effects videoları serisi var mı? Kaliteli tabii.
Yaklaşık 3 sene önce Parsmazi vardı. Bakabilirsin. Hala duruyorsa tabii.(Fps oyunu editi vs. yapıyorsan öneririm)

Onur Naci Öztürkler Öneririm Hocam
açıkcası güzel anlatıyor ama çok hızlı geçiyor daha detaylı öğrenmek istiyorum ancak sağol önerin için

Yaklaşık 3 sene önce Parsmazi vardı. Bakabilirsin. Hala duruyorsa tabii.(Fps oyunu editi vs. yapıyorsan öneririm)
kurs tarzı bir şeyler bakıyordum sadece edit için yapılmış videolar var genelde ancak teşekküre ederim fikrini paylaştığın için

https://www.youtube.com/@rdylt09 ben buradan öğrendim. (Bir arkadaşıma edit yapmıştım 600 bin izlenme aldı.)
evet bende burada denk geldim ancak burasıda bi tık sadece edit odaklı gibi teşekkür ederim fikrini paylaştığın için

Ne yapacağını bilmiyorum ama ben 10 saatlik sıkıcı eğitimler yerine yapmak istediğin işlerin tutorialerini izlemeni tavsiye ederim.
total olarak 10 saat veya total 30 saat olması önemli değil,güzel detaylı ve pratik öğrenmek önemli sonuçta.Teşekkür ederim düşünceni paylaştığın için

Geri
Yukarı