Çözüldü After Effects video yavaşlatma nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TahaEdits2334

Picopat
Daha fazla  
2021 sürümünde video nasıl yavaşlatılıyor? Twixtor ile denedim video yavaşlıyor ama bir kısmı kayboluyor. Time Strech'den yavaşlatıyorum bu sefer çok fazla donuyor. Donmadan, videonun bir kısmı kaybolmadan nasıl yavaşlatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şimdi bir videoyu yavaşlatmak için o videonun sizin üzerinizde çalıştığınız kompozisyondan çok daha yüksek FPS'e sahip olması gerekir.

Örneğin sizin kompozisyonunuz 60FPS'se yavaşlatmak istediğiniz video en az 120, tercihen de 240FPS olmalı ki yavaşlattığınızda akıcı görünüm devam etsin.

1702673108100.png

Şimdi sizin videonuz 60FPS'se, çalıştığınız kompozisyon en azından 30FPS olmalı ki akıcı bir şekilde yavaşlatabilin.

Öbür türlü yukarıdaki görselde olduğu gibi kareler arasında boşluk olduğundan video "kasıyor" gibi gözükecektir.
Hocam şimdi bir videoyu yavaşlatmak için o videonun sizin üzerinizde çalıştığınız kompozisyondan çok daha yüksek FPS'e sahip olması gerekir.

Örneğin sizin kompozisyonunuz 60FPS'se yavaşlatmak istediğiniz video en az 120, tercihen de 240FPS olmalı ki yavaşlattığınızda akıcı görünüm devam etsin.

1702673108100.png

Şimdi sizin videonuz 60FPS'se, çalıştığınız kompozisyon en azından 30FPS olmalı ki akıcı bir şekilde yavaşlatabilin.

Öbür türlü yukarıdaki görselde olduğu gibi kareler arasında boşluk olduğundan video "kasıyor" gibi gözükecektir.

Çözüm
Deniyorum.

Eki Görüntüle 2054097

Teşekkürler dediğiniz gibi yapınca oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı