After Effects videolarda görüntü bozulması oluyor

Bariso

Centipat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba, videoyu normal oynattığımda bir sorun yokken; After Effects üzerinden izlediğimde aşağıdaki gibi görüntü bozulmaları meydana geliyor. Bilgisayarımın özellikleri 8 GB RAM, MX350 ekran kartı ve Intel i5 1137G5 işlemci. Tüm sürücülerim güncel. Aşağıdaki problemin sebebi ne olabilir?

sorun1.PNG

sorun2.PNG

Sürücülerim güncel, program orijinal değil. Fakat orijinal olmaması yüzünden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. MP4 formatı dışındaki videolarda bu sorun meydana gelmiyor.

Zaten crack programlarda bu tarz saçma sorunlar oluyor.
Kesin ondan demem imkansız ama bunu da göz önünde bulundur.

Sürücülerim güncel, program orijinal değil. Fakat orijinal olmaması yüzünden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. MP4 formatı dışındaki videolarda bu sorun meydana gelmiyor.

Korsan olduğu için.
Buradan alın. Sıkıntı yaşarsanız orijinal programda o zaman konu açın.

Korsan olduğu için.
Buradan alın. Sıkıntı yaşarsanız orijinal programda o zaman konu açın.
Elbette korsan kullanmak istemem,fakat henüz gelir kazanmadığım ve kendimi geliştirme aşamasında olduğum bir uygulamaya ayırabilecek bir bütçem yok. Bence insanların durumlarını,bütçelerini ve hayat şartları üzerine empati kurun ve o zaman mesaj yazın.
Zaten crack programlarda bu tarz saçma sorunlar oluyor.
Kesin ondan demem imkansız ama bunu da göz önünde bulundur.
Teşekkürler hocam,arkadaşımla aynı yerden indirdik,onda bu sorun yoktu ve bende vardı bu yüzden konu açma gereği duydum. Kendimce bir çözüm ürettim,video formatı AVI olunca bu sorun ortaya çıkıyor,mp4'e dönüştürdüğümde sorun yaşamadım. Sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa bu yöntemle belki sorunu çözebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı