AGT Kurye'nin ve Papara'nın kartı teslim etmemesi

Cenker1

Decapat
Daha fazla  
Geçen cumartesi kartım teslim edildi diye bir mesaj aldım. Ama ortada kart yok. Dedim ki bekleyeyim. Ama hala kart yok ortada. Başkasına teslim ettiler demek ki. Ama alan kişide kafasına göre teslim alıyor ki? Çok saçma bir sistem. Mesela adam şu an kartımı kullanıyor olabilir ben kullanamıyorum. Bence buna acilen bir önlem getirilmeli. Ayrıca adresi de doğru girmiştim.

Geçen cumartesi kartım teslim edildi diye bir mesaj aldım. Ama ortada kart yok. Dedim ki bekleyeyim. Ama hala kart yok ortada. Başkasına teslim ettiler demek ki. Ama alan kişide kafasına göre teslim alıyor ki? Çok saçma bir sistem. Mesela adam şu an kartımı kullanıyor olabilir ben kullanamıyorum. Bence buna acilen bir önlem getirilmeli. Ayrıca adresi de doğru girmiştim.
Adam kartınızı kullanamaz. Kartınız size özel sizin hesabınızda kullanılabilir. Papara desteğe yazın en kısa sürede.

AGT Kurye gerçekten pişmanlıktır gördüğüm en kötü kargo firması. Şikayetvar'dan şikayet oluşturun, müşteri hizmetlerini arayın büyük ihtimalle hiç bir işe yaramayacak ama başka da yapabileceğiniz bir şey yok.

Hocam Papara müşteri hizmetlerini arayın sebebini öğrenin nereye teslim edildiğini, neden adresinize teslim edilmediğini sorun. Kartınızın arkasında durun. Bu AGT Kurye'nin şubeleri de olmuyor. AGT Kurye çok uzun sürüyor teslimatları

Hocalarım posta kutusunu kontrol edin diyorlar ama kutuda da yok. Ve eğer "O halde bizim yapabileceğimiz bir şey yok." derlerse cimere başvurmaktan çekinmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı