Akıllı tahta Wi-Fi yapılandırılmadı hatası veriyor

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
1. grup okuldayken 2. grup canlı ders işlemesi lazım ama bizim akıllı tahtada internet yok. Wi-Fi yapılandırılmadı hatası veriyor. Müdüre, öğretmelere okulda yetkili olan herkese söyledik ama yapamadılar. Biz ders işlerken diğer grup geride kalıyor. Onlar işlerken de biz geride kalıyoruz. Ben çözmeye çalıştım ama yönetici şifresi falan istiyor, o yüzden yapamadım. Acaba akıllı tahtada olan sorunları çözüp onaran bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. grup okuldayken 2. grup canlı ders işlemesi lazım ama bizim akıllı tahtada internet yok. Wi-Fi yapılandırılmadı hatası veriyor. Müdüre, öğretmelere okulda yetkili olan herkese söyledik ama yapamadılar. Biz ders işlerken diğer grup geride kalıyor. Onlar işlerken de biz geride kalıyoruz. Ben çözmeye çalıştım ama yönetici şifresi falan istiyor, o yüzden yapamadım. Acaba akıllı tahtada olan sorunları çözüp onaran bir program var mı?
Akıllı tahta Pardus mu? Eğer Pardussa yetkili şifresi "etap+pardus!" bu.

Akıllı tahta Pardus mu? Eğer pardussa yetkili şifresi "etap+Pardus!" bu.

Hayır, Windows 8.1 olması lazım.
Yönetici şifresini müdür verdi bulduk. İnternet için kablo taktık ama ağ sınırlı diyor ve internete girmiyor. Ağ sorunlarını gidere bastığım zaman ise Wi-Fi geçerli bir IP bağlantısına sahip değil diyor. Nasıl çözebilirim? Akıllı tahtanın sürümü Windows 8.1 Pro.

Son düzenleme:
Sabit IP almasını sağlayın.
Böyle yapsam olur mu ?
1616588785599.png

Geri
Yukarı