Alıcı Dokunmatiği Kırık Olmayan Tablet

Safa Byr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Herhangi markalı tablet olabilir. Ekranı kırık olmaması gerekmektedir. Fiyat ile bildirirseniz alıp almayacağımı bildirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır ayarında hiç kullanmadım 3.gün ekran jilatini çekerken dokunmatiği çatladı. Yaptırma durumum olmadı istersen 185 tl ye verebilirim rowel marka. Tam modelini bilmiyorum kutunun içinde duruyor babamın yanında, istersen modelinide öğrenirim.

Siz ekranını mı kullanacaksınız sadece?

hayır. Tableti satın alıp. Dokunatiği değiştirip satacağım. İstanbul bit pazarında bir kaç tablet alıp yapıştım iyi fiyata sattım.

xirman adlı kullanıcı 'nın cevabı :
Modelini söylemelisin ki ona göre sana cevap verebiliyim. özelliklerine göre alırım.

Sıfır ayarında hiç kullanmadım 3.gün ekran jilatini çekerken dokunmatiği çatladı. Yaptırma durumum olmadı istersen 185 tl ye verebilirim rowel marka. Tam modelini bilmiyorum kutunun içinde duruyor babamın yanında, istersen modelinide öğrenirim.

Modelini verirsen kesin bir cevap verebilirim.

Bendede iç camı çatladı 10.1 ınc polypad %75 dokunmatiği çalışıyor %25 çalışmıyor.

Bu makineye 185 tl verebileceğimi mi sanıyorsunuz. Ben bundan kat ve kat iyi tabletleri 80 tl ye alıyorum. Ben bu makineyi alıp satamıyacağımdan dolayı satın almıyorum.

Bendede iç camı çatladı 10.1 ınc polypad %75 dokunmatiği çalışıyor %25 çalışmıyor.
Modeliyle birlikte yazarsanız cevap verebilirim.

Bu makineye 185 tl verebileceğimi mi sanıyorsunuz. Ben bundan kat ve kat iyi tabletleri 80 tl ye alıyorum. Ben bu makineyi alıp satamıyacağımdan dolayı satın almıyorum.

Modeliyle birlikte yazarsanız cevap verebilirim.
Poly pad 1018

Hdmı modelli.

Geri
Yukarı