Aliexpress retro consol siparişi gümrük vergisi

Hocam çok yüksek çıkmayacaktır yaklaşık en üst 80 liraya yakın çıkacaktır, ortalama bu ürüne benim tahminim 35-50 TL arasında vergi gelecektir eğer satıcı firma vergi durumlarından haberdar değilse, birçok AliExpress satıcısı bundan haberdar ve bu yöntemi uyguluyor ancak siz bir daha şansınızı deneyip satıcı firmayla irtibata geçerseniz ürün üzerine düşük fiyat yazıp gümrükte fazla tutar yemeden getirtebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam çok yüksek çıkmayacaktır yaklaşık en üst 80 liraya yakın çıkacaktır eğer satıcı firma vergi durumlarından haberdar değilse, birçok AliExpress satıcısı bundan haberdar ve bu yöntemi uyguluyor ancak siz bir daha şansınızı deneyip satıcı firmayla irtibata geçerseniz ürün üzerine düşük fiyat yazıp gümrükte fazla tutar yemeden getirtebilirsiniz.
Konuştum hocam satıcıyla düşük gösterecekmiş fiyatı o konuda sıkıntı çıkarmıyor. Hatta siz söylemeseniz bile biz zaten düşük gösteriyoruz gibisinden bir şey dedi. Benim korkum gümrügün ürünü oyun konsolu olarak görmesi. Satıcıyla konussam farklı kategori olarak yazar mı kağıdın üstüne usb gibi yada adaptör

Konuştum hocam satıcıyla düşük gösterecekmiş fiyatı o konuda sıkıntı çıkarmıyor. Hatta siz söylemeseniz bile biz zaten düşük gösteriyoruz gibisinden bir şey dedi.
Sorun yok 10-30 TL arasında bir vergi sizi karşılayacaktır hocam dediğim gibi birçok satıcı bu yöntemi zaten uyguluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı