Altyapı çekilmesi için ne yapılmalı?

Kaanb03

Zeptopat
Daha fazla  
Bundan 1,5 hafta önce CİMER'e Mustafa Bozbey'e ve LinkedIn üzerinden Türk Telekom CEO'suna ulaştım (ulaşmasaydım normal başvuru koşullarında sürecin 2 yıl süreceğini söylediler ben de aklıma gelen her şeyi yaptım ) ancak hala bir hareketlenme yok. Altyapının bittiği yerden 15 metre uzaktayım. Acaba erkenci mi davranıyorum yoksa altyapıyı unutayım mı? Yapabileceğim bir şeyler kaldı mı? Tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - 2 sene önce Türk Telekom CTO'suna twitterdan yazıp hallediyorduk. Hatta forumlarda paylaşılan bir taktik idi bu. Kendisi bizden adres alıyordu DM üzerinden. Bu sayede oturduğum siteye internet getirtmiştim. Şimdi size iletecektim fakat 2023'te işten ayrılmış. Yeni CTO'nun bilgisini bulamadım. Size tavsiye edeceğim yöntem burada bulunan kişilerin twitter hesaplarını bulup DM atmanız.

1 - 2 sene önce Türk Telekom Cto'suna Twitter'dan yazıp hallediyorduk. Hatta forumlarda paylaşılan bir taktik idi bu. Kendisi bizden adres alıyordu DM üzerinden. Bu sayede oturduğum siteye internet getirtmiştim. Şimdi size iletecektim fakat 2023'te işten ayrılmış. Yeni Cto'nun bilgisini bulamadım. Size tavsiye edeceğim yöntem burada bulunan kişilerin Twitter hesaplarını bulup DM atmanız.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı