Amazon Güvenilir midir?

Ayrıca amazon.com üzerinden alınan ürünlerin garantisi 1 ay. Garantiyi uzatmak için ekstra para ödüyorsunuz. Gümrük bedeli falan da var. En mantıklısı amazon.de gibi görünüyor. Arkadaşların da dediği gibi satıcısı Amazon olmayan ürünleri satın almayın!

1 ay iade için. Yoksa 2 yıl veya 3 yıl, ürüne göre değişiyor.

@Abdulkadir Yılmaz o da amazon tarafından satılmıyor.

Seni rencide etmek için söylemiyorum. İngilizcen yoksa, Amazon'a hiç bulaşma. Ben bile 10'u aşkın alışveriş yaptım. En azında bile, 3 kez destek ile görüşmem gerekti...

1 ay iade için. Yoksa 2 yıl veya 3 yıl, ürüne göre değişiyor.

@Abdulkadir Yılmaz o da amazon tarafından satılmıyor.

Seni rencide etmek için söylemiyorum. İngilizcen yoksa, Amazon'a hiç bulaşma. Ben bile 10'u aşkın alışveriş yaptım. En azında bile, 3 kez destek ile görüşmem gerekti...
anladım.
peki bana amazon.de sitesinden GTX 1070 ya da GTX 1080 önerir misin
Max 3100 TL bulursan iyi olur.Şimdiden teşekkürler

@Abdulkadir Yılmaz
  1. Evet yaptım. 4 -5 günde geliyor.
  2. Evet Amazon tarafından.
Inter by MNG kargo Türkiye'ye kadar getiriyor. Bu kısımda kargo takibi yapamıyorsunuz. Ürün Türkiye'ye geldiğinde MNG kargoya teslim ediliyor.

Gümrüğe girdiği bilgisi, Amazon takip ekranına düştüğünde, Amazon tarafından verilen AMZ ile başlayan takip numarasını alıp, Inter by MNG kargo şirketini arıyorsunuz.

Ürününüzü Amazon'dan aldığınızı, Türkiye'ye giriş yaptığını ve Türkiye için kargo takip numarasını istediğinizi belirtiyorsunuz.

Onlar da sizden AMZ ile başlayan kodu alıp, Türkiye için belirlenen kodu veriyor.

Sonrası MNG'den takip ediyorsunuz.

Amazon kendi güvenilirdir tabii ama asıl önemli olan Amazon'un içindeki satıcılar. Alacağınız ürünün satıcısını araştırın geri dönüşlerine vs. bakın. Ben ayakkabı almıştım 2 senedir kullanıyorum. Bilgisayarıma fan aldım 2 adet bir sorun çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı