Amazon Prime ininal sorunu

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Amazon Prime'ı etkinleştiremiyorum. Bana resimdeki gibi bir hata veriyor. VPN ile denedim. Gizli sekme ile denedim. Canlı destek ile görüştüm olmadı. İronik olan kısım ben daha önceden 3 ay boyunca kullandım. Bu ay hesaptan para çekilmedi vs. gibi uyarı verdi. Ödeme yöntemini sildim ve yeniden ekledim. Kabul etti ama yeniden etkinleştiremedim. Ayrıca hesabımı kapattım ve 4 gün bekledim. Değişiklik yok aynı hatayı alıyorum. Canlı destek bana kart ile ilgili olduğunu söyledi. Ama uyarı telefon numarası ile ilgili.

1627742248446.png

1627742365829.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Prime'ı etkinleştiremiyorum. Bana resimdeki gibi bir hata veriyor. VPN ile denedim. Gizli sekme ile denedim. Canlı destek ile görüştüm olmadı. İronik olan kısım ben daha önceden 3 ay boyunca kullandım. Bu ay hesaptan para çekilmedi vs. gibi uyarı verdi. Ödeme yöntemini sildim ve yeniden ekledim. Kabul etti ama yeniden etkinleştiremedim. Ayrıca hesabımı kapattım ve 4 gün bekledim. Değişiklik yok aynı hatayı alıyorum. Canlı destek bana kart ile ilgili olduğunu söyledi. Ama uyarı telefon numarası ile ilgili.

Eki Görüntüle 1124034

Eki Görüntüle 1124035

Çok fazla hesap ile Amazon Prime almadınız değil mi aynı numara ile?

Kartınız bloke edilmiş olabilir. Benim de ininal Kart'ım bloke edilirken bunun gibi hatalarla karşılaştım.

Kart ile değil telefon ile ilgili bana da oluyordu çok fazla hesap oluşturduğumdan dolayı başka telefon denedim oldu.

Kartınız Bloke edilmiş olabilir. Benim de ininal kartım bloke edilirken bunun gibi hatalarla karşılaştım.
Bloke değil. Daha bugün alışveriş yaptım.
Kart ile değil telefon ile ilgili bana da oluyordu çok fazla hesap oluşturduğumdan dolayı başka telefon denedim oldu.
Hesabımı 2 kez aç kapa yaptım bundan olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı