Amazon'da MSI MPG B550 GAMING Edge Wi-Fi 1713 TL

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs

Diğer yerlere göre fiyatı daha uygun. Anakartın açıkçası hiçbir eksiğini göremiyorum. Anakart arayışından kurtulamayan okurlarımız değerlendirebilir.

Öte yandan diğer anakart indirimlerine ulaşmak için burayı inceleyebilirsiniz.

Ciddi şekilde soğuk kalabilen bir anakart. Fiyatı 1500 TL dolaylarındaydı ama bu aralık dahilinde de kaçmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 5800X, 5900X, 5950X sahipleri, O.C meraklıları ve eski anakartını upgrade etmek isteyenler için çok iyi fiyat. Mevcut X570 çipseti arasındaki çeşitlilik içinde fiyatına göre vrm/mosfet özellikleriyle en iyi anakartlardan bir tanesi. İhtiyacı olanlara duyurulur.

VRM olarak Tomahawk daha iyi diye biliyorum, yanlışım mı var? Wi-Fi isteyenler tercih edebilir tabii.

Yanlış biliyorsunuz hocam. Hem VRM'leri daha iyi ve serin çalışıyor hem de extradan Wi-Fi ax özelliği var.
Yukarıdaki videoya bakın birçok güzel tablo var.
Bu arada B550 Tomahawka kötü demiyorum. Sadece aynı fiyata Gaming Edge Wi-Fi alınır diyorum.

Son düzenleme:
Yanlış biliyorsunuz hocam. Hem VRM'leri daha iyi ve serin çalışıyor hem de extradan Wi-Fi ax özelliği var.
Yukarıdaki videoya bakın birçok güzel tablolar var.
Bu arada B550 tomahawka kötü demiyorum. Sadece aynı fiyata Gaming Edge Wi-Fi alınır diyorum.

Karıştırmışım teşekkürler düzelttiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı