Elektronik Amazon'da Samsung Galaxy S20 FE 128 GB 9,999 TL

Ben de tekrar aldım ucuzlayınca, yeşil renginden aldım bu sefer mavi yerine, ben de yazarım.

Hocam benimki geldi, gene aynı şekilde dümdüz karton kutunun içinden geldi, bu sefer gene yanlarda ve önde jelatin yok ve sadece arkada var ama bu sefer koruyu ekran gibi bir şey takılı önünde. Nasıl anlarım ben bunun 0 olduğunu?
Benimde geldi dün hocam, amazonun kendi karton kutusu içerisinde telefon kutusu çıktı.

Telefonun arkasında, üst, sağ, sol ve alt kısımlarında koruyucu jelatin vardı. Ön cama da jelatin takılıydı, dün kırılmaz cam taktırdım. Her şeyini güncelledim, yükledim şu an sorunsuz kullanıyorum. Orjinal olup olmadığını zaten telefon kutusunu açarken iyice baktıysanız bantlar açılmamış şekildeyse ve siz açtıysanız orjinaldir.

Telefonun kenarlarındaki jelatinler tam gözükmüyor iyi kontrol edin oraları.

Benim de geldi dün hocam, Amazon'un kendi karton kutusu içerisinde telefon kutusu çıktı.

Telefonun arkasında, üst, sağ, sol ve alt kısımlarında koruyucu jelatin vardı. Ön cama da jelatin takılıydı, dün kırılmaz cam taktırdım. Her şeyini güncelledim, yükledim şu an sorunsuz kullanıyorum. Orijinal olup olmadığını zaten telefon kutusunu açarken iyice baktıysanız bantlar açılmamış şekildeyse ve siz açtıysanız orijinaldir.

Telefonun kenarlarındaki jelatinler tam gözükmüyor iyi kontrol edin oraları.

Önünde jelatin yoktu hocam iade edeceğim ben.

Ben de tekrar aldım ucuzlayınca, yeşil renginden aldım bu sefer mavi yerine, ben de yazarım.

Hocam benimki geldi, gene aynı şekilde dümdüz karton kutunun içinden geldi, bu sefer gene yanlarda ve önde jelatin yok ve sadece arkada var ama bu sefer koruyu ekran gibi bir şey takılı önünde. Nasıl anlarım ben bunun 0 olduğunu?

Kutusunda jelatin olmuyor zaten beyaz uzerine siyah yazili bant yok muydu?

Jelatinden kastım, arkadaki jelatin gibi değil hocam yani kırılmaz cam gibi duran yapıştırılmış bir ince ekran koruması gibi. O yoksa eğer iade edin bence de.

Koruma var fakat videolarda falan jelatin de olması gerekiyordu. İade edip oyun konusunda daha iyi bir telefon alacağım muhtemelen. Bunun şarjı çok gitmiyor sanırım herkes öyle yazıyor.

Geri
Yukarı