Amazon'dan ekran kartı almak

Arkadaşlar bir uyarıda bulunayım Evga uluslararası garantisi şöyle geçerli ürünü evga eu ya kaydediyorsunuz garanti durumunda RMA işleminde bir adres veriyor bu adres Almanyada kargo parası sizin tarafınızdan verilecek kargo ellerine ulaştığı zaman destekten kargo param karşılanacakmı dediğinizde size bir mail adresi verilecek ondan sonraki işlemde kart barkodunuzu veriyorsunuz onlarda paranızı karta yolluyor Almanyaya kargo yollamak
Ptt=58 tl
DHL=118 tl
Umarım yardımcı olmuşumdur Vektron elektirik bakmadığı için yapmak zorundayım ama bunada değer çünkü Evga Gtx 980ti ftw 1900tl :).

Son düzenleme:
MSi uluslararası garanti vermiyor. O yüzden ekran kartının garantisi Türkiye'de geçerli olmıycaktır. Bir problem olduğunda Amerika'ya yollaman gerekir ve kargo ücreti gibi masrafları senin karşılaman gerekir. Arkadaşın da dediği gibi Evga uluslararası garanti veriyor. İçine sinerse Evga alabilirsin ama birşey olmaz bozulacağını, sıkıntı yaratıcağını düşünmüyorum dersen ekran kartı için MSi alabilirsin.

MSi uluslararası garanti vermiyor. O yüzden ekran kartının garantisi Türkiye'de geçerli olmıycaktır. Bir problem olduğunda Amerika'ya yollaman gerekir ve kargo ücreti gibi masrafları senin karşılaman gerekir. Arkadaşın da dediği gibi Evga uluslararası garanti veriyor. İçine sinerse Evga alabilirsin ama birşey olmaz bozulacağını, sıkıntı yaratıcağını düşünmüyorum dersen ekran kartı için MSi alabilirsin.
Evga şuan gözükmüyor. GTX 1070 modeli yani... Fiyatı ne olur acaba ? İnşAllah 500-550 Doları geçmez.

550$'ı geçiceğini düşünmüyorum.

Uluslararası garanti veren firma pek kalmadı yukarda da açıklamışlar Evgayıda Almanyaya gönderiyorsunuz, şuan SanDisk Ssd için garanti veriyor başka veren marka bildiğim kadarıyla yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı