Amazon'dan Genç Kart ile alışveriş yapma

batuhan3707

Hectopat
Amazon'da 3D sistemi olmadığı için banka kartıyle en fazla 50 TL'lik alışveril yapılabiliyormuş. Genç Kart ile bütçe sınırı olmadan alışveriş yapılabilir mi?

Enpara banka kartı gibi bir kart mı? İçine bakiye yükleyip öyle mi alışveriş yapıyoruz?
Hem banka kartı hem kredi kartı olan formu var. Yanlış anlamaya mahal vermeden önce belirteyim, "ininal, papara" gibi ön ödemeli bir kart değil, tam tersi şuan kullanmakta olduğunuz genç kart veya onun benzeri bankamatik kartlarla aynı özelliği sahip bir kart. Finansbank altyapısını kullanıyor fakat bütün ATM'lerden ücretsiz işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca Spotify ve Netflix kampanyaları da cabası.
Sanırım sağlam reklam yapmış oldum. 😁😁

Hem banka kartı hem kredi kartı olan formu var. Yanlış anlamaya mahal vermeden önce belirteyim, "ininal, papara" gibi ön ödemeli bir kart değil, tam tersi şuan kullanmakta olduğunuz genç kart veya onun benzeri bankamatik kartlarla aynı özelliği sahip bir kart. Finansbank altyapısını kullanıyor fakat bütün ATM'lerden ücretsiz işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca Spotify ve Netflix kampanyaları da cabası.
Sanırım sağlam reklam yapmış oldum. 😁😁
Kredi kartı olan formunu ben alabilir miyim? Öğrenciyim sonuçta bi gelir kaynağım yok. Pek bilgim yok bu konularda maalesef :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı