Amazon'dan Razer Blackwidow Siparişi

Çağatay3310

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan Razer Blackwidow Ultimate almak istiyorum fakat Mersin'e gelebilen çok ürün yok gelenlerin de kargosu çok pahalı. Ayrıca bunun üstüne gümrük de eklenince fiyatı tuzlanıyor. Ne yapmalıyım? Ve bir şey daha, gelen de gelmeyen ürünleri de karta attığımda "Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address." diyor. Şu seçeneğe girip Mersin'in merkezinin posta kodunu yazıyorum kabul ediyor bu şekilde sipariş edebilir miyim?

xx.png
xxx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan Razer Blackwidow Ultimate almak istiyorum fakat Mersin'e gelebilen çok ürün yok gelenlerin de kargosu çok pahalı. Ayrıca bunun üstüne gümrük de eklenince fiyatı tuzlanıyor. Ne yapmalıyım? Ve bir şey daha, gelen de gelmeyen ürünleri de karta attığımda "Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address." diyor. Şu seçeneğe girip Mersin'in merkezinin posta kodunu yazıyorum kabul ediyor bu şekilde sipariş edebilir miyim?

Eki Görüntüle 167301 Eki Görüntüle 167302
Türkiyeden al. Hem garantisi rahat olur.

Bu Mersin, İstanbul olayı değil. Satıcı Amazon değil. Bu yüzden Türkiye'ye gelemiyor. Linkini attığınız ürün Türkiye'ye kargolanıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı