AMD 300 Serisi Beklenmeli Mi?

Bende R9 285 almayı düşünüyordum PowerColor modelini 2 hafta önce 635 tl ye düşmüştü bekleyeyim demiştim şimdi 750 tl :(

Sadece üzülüyorum :(
Neye üzülüyorsun acaba? Ben olan şeyleri yazyorum dolar bugün 2.8 bulacaktır. Çarşamba 2.85 i geçer. Ne kadar kısa sürede alırsanız daha az kaybedersiniz. Tek bir iktidar belli olsaydı dolar bugün yine yükselecekti ama 1 2 haftaya stabil olurdu.
Şimdi büyük bir belirsizlik var. 1 2 aya anca stabil olur.
(Tek iktidar derken bu a parti de olur b partide olur)

Son düzenleme:
GTX 960'ın R9 280X'in geçtiğini söyleyenler var gerçekten üzüldüm R9 280 bile ara ara geçerken bariz bir şekilde R9 280X'in daha iyi olduğu net açık PSU sorunu yoksa neden alınmasın ayrıca eskisi gibi geç yazılım yenilemiyor AMD. Şimdi bana AMD fonboyu felan demeyin ki bazıları diyebilir ilk defa AMD bir kart aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya gelirsek R9 270 alınabilir fakat R9 3xx serisini bence kesinlikle beklemelisin.

Neye üzülüyorsun acaba? Ben olan şeyleri yazyorum dolar bugün 2.8 bulacaktır. Çarşamba 2.85 i geçer. Ne kadar kısa sürede alırsanız daha az kaybedersiniz. Tek bir iktidar belli olsaydı dolar bugün yine yükselecekti ama 1 2 haftaya stabil olurdu.
Şimdi büyük bir belirsizlik var. 1 2 aya anca stabil olur.
(Tek iktidar derken bu a parti de olur b partide olur)
Tam olarak katılmıyorum. Çünkü piyasa seçime vereceği tepkiyi verdi. Bundan sonra bir nebze düşer. Ama beklemeden alacağım kartı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı