Çözüldü AMD Adrenalin Software Edition "Sürüm uyarısı"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abdulkadir2727

Hectopat
Herkese selam. RX 6700 XT ekran kartımın fanları boştayken bile çalışmaya başladı. AMD Adrenalin Software Edition'a girip bakayım dedim giremedim. Dün ise monitörde ekran kendi kendine gitti fakat kasa açık halde ve reset atana kadar gelmedi. AMD Adrenalin'e ise girerken böyle bir hata alıyorum sorunun ne olduğunu anlayamadım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-12-22 at 10.07.40.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-22 at 10.07.40.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese selam. RX 6700 XT ekran kartımın fanları boştayken bile çalışmaya başladı. AMD Adrenalin Software Edition'a girip bakayım dedim giremedim. Dün ise monitörde ekran kendi kendine gitti fakat kasa açık halde ve reset atana kadar gelmedi. AMD Adrenalin'e ise girerken böyle bir hata alıyorum sorunun ne olduğunu anlayamadım yardımcı olur musunuz?
Hocam AMD yazılımını silin ve tekrar yükleyin, anlaşılan Windows Update ile kurulmuş yazılım.
Hocam AMD yazılımını silin ve tekrar yükleyin, anlaşılan Windows Update ile kurulmuş yazılım.

Çözüm
Bi' sıralar görev yöneticisinde ki başlat kısmında AMD'yi kapatınca bu tarz bir hata veriyordu. Onu kapattıysanız açmayı deneyebilirsiniz.

Ekstra olarak ise driveri silip temiz bir şekilde yeniden yükleyebilirsiniz. bknz.
AMD nin sitesinden son driveri indirip kurdum sorun düzeldi teşekkür ederim.

Sitesindeki son driveri indirip kurdum sorun düzeldi teşekkür ederim.

Merhaba aynı uyarı banada geldi nasıl silip nasıl yüklüyoruz kusura bakmayın pek bilmiyorum ilk bilgisayarım
Hocam ilk önce AMD'den driverı indirin. Sonra açın. Sonra kurulumdan önce ''fabrika ayarlarına dön'' seçeneği var. Ona tıklayın. Yani açık olsun. Sonra kurulumu yapmaya başlayın. Eğer olmaz ise DDU ile ekran kartı driverını kaldırıp AMD'nin sitesinden indirdiğiniz kurulum dosyasını kurun.

Hocam ilk önce AMD'den driverı indirin. Sonra açın. Sonra kurulumdan önce ''fabrika ayarlarına dön'' seçeneği var. Ona tıklayın. Yani açık olsun. Sonra kurulumu yapmaya başlayın. Eğer olmaz ise DDU ile ekran kartı driverını kaldırıp AMD'nin sitesinden indirdiğiniz kurulum dosyasını kurun.
Teşekkür ederim

Ddu ile nasıl kaldırıyoruz

DDU ile nasıl kaldırıyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı