AMD Athlon II X4 ve GTX 1050 PUBG'de Kasma Sorunu

Xantek

Hectopat
  • MSI A58M-E33 anakart
  • AMD Athlon ll x4 3.2 GHZ İşlemci
  • Asus GTX 1050 ekran kartı
  • Powerboost 300 W PSU
  • SAMSUNG 7200 K RPM 320 GB HDD
  • 4 GB 1333 RAM
Bana bir yardım eder misiniz arkadaşlar? Oynanmayacak dereceye kadar geliyor görüntü kalitesini 1280x720 getirsem bile aşırı takılma oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PUBG yi 4 GB Ramle açması bile mucizedir. Tavsiyem 4 GB daha ram ekletmeniz. Artık 4 GB Ram standart her bilgisayarda olmak zorunda gibi bir hal aldı. 8 GB ram bile bazen PUBG gibi oyunlarda yetersiz kalıyor. Tavsiyem Bütçeniz düşükse 4 GB ram ekletip 8 GB ram yapmanız. Eğer Bütçeniz iyi ise Rami 8+4 olarak 12 GB Yapmanızı tavsiye ediyorum. Anakartınız 32 GB rame kadar destekliyor.

Hocam PUBG yi 4 GB Ramle açması bile mucizedir. Tavsiyem 4 GB daha ram ekletmeniz. Artık 4 GB Ram standart her bilgisayarda olmak zorunda gibi bir hal aldı. 8 GB ram bile bazen PUBG gibi oyunlarda yetersiz kalıyor. Tavsiyem Bütçeniz düşükse 4 GB ram ekletip 8 GB ram yapmanız. Eğer Bütçeniz iyi ise Rami 8+4 olarak 12 GB Yapmanızı tavsiye ediyorum. Anakartınız 32 GB rame kadar destekliyor.

Usta 12 GB yaptığım zamanda aynı sıkıntılar devam ediyor PC de Biraderin kasadan söküyorum 8 + 4 yapıyorum yine aynısı oluyor neden kaynaklı olabilir?

İşlemci pek iyi değil. Bundan kaynaklanıyor olabilir.

Sanırım o anakarta takılabilecek en iyi işlemci X4 880K olacaktır. @Jira @rtakak

Yalnız RAM'inizi de en azından 8GB yapmalısınız. Sadece işlemciyi değiştirmek yetmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı