AMD Athlon X2 250 Sistem Açılırken Kapanma Sorunu

CLM Project

Kilopat
Bilgisayarımda bu sorun sabah başladı. Normal olarak bilgisayari kapattım, hemen sonra tekrar açtım. Her zamanki gibi bilgisayar bilgileri, BIOS ekranı da geliyor sonra Windows 8 logosu geliyor yuvarlak noktalar dönüyor, 2 saniye sonra ekran kararıyor ve 7-8 saniye sonra da bilgisayar kendini kapatıyor. Normalde ekran karadıktan hemen sonra başlangıç ekranı gelip masaüstüne geçerdim. Ama şimdi bilgisayarım açılırken kapanıyor. Sistem özellikleri şöyle:

Aaaaaa   Sistem.jpg

Daha dün format attım Windows 8 Single Language 64 bit DVD ile. Ama format sırasında cıhazlar hazır duruma getiriliyor ekranında kaldığı için 4 defa format attım aynı DVD ile. Bir de işlemciye yaklaşık bir saat önce termal macun sürdüm. (ilk önce üzerindeki macunu silip yenisini sürdüm). Kasanın içini de iyice temizledim 3 saat önce. İşlemcinin üzerindeki fanı da söküp temizledim. Bilgisayarı 29.08.2013 tarihinde aldım. Acaba işlemci yandı mı yoksa macünu fazla mı sürdüm? Arkadaşlar şu anda telefondan güç bir şekilde yazıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı