AMD ekran kartı Radeon 24.3.1 güncellemesi 4 5 saniyelik donmalar

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF A16/AMD Ryzen 7 7735HS/AMD RX7600S/Micron_2400(500gb)/16RAM
Merhaba. Bugün sabah ekranım dondu hiçbir sekilde kullanılamıyordu ardından mavi ekran hatası düştü. Ama ekran donuk oldugu için %0 da kaldı. Microsoft desteğe yazdım. Ekran karti guncellemem gerektigini soylediler. Guncelledim ve ornegin Photoshop veya tarayici kullanirken 5 6 saniyelik donmalar ile karsilasiyorum. Ayrıca dahili harici ekran kartlari arasinda gecis yaparken renk farkliliklari çıkıyor. Birisi daha parlak gibi. Göz ile ayırt edilebiliyor. Normalde tazeleme hızı seçenekleri 60 ve 165Hz varken birden 82.5 falan geldi. Bir sure sonra tekrar 60 ve 165Hz olarak değişti bunlar degistiginde de ekranin renkleri değişiyordu. Ekran karti sürümümü öncekine döndürmeli miyim yoksa bunda kalmaya devam mı etmeli?

AMD Radeon RX7600s.

Konu üzerinden 2-3 hafta geçmiş ancak ben de aynı sorunu yaşadım 23.12.1 kullanmaya devam ediyorum açıkçası en az hata aldığım sürücü bu. RX 6600.

Hocam benim ilk zamanlar oldu fakat sonradan kendi kendine düzeldi. Bende anlamadım. İşlemci güç kullanımını biraz artırdım, belki bu yüzden olmuş olabilir.

Geri
Yukarı