AMD FX 8320 Stok fan pervanesi temizleme

Artech

Hectopat
Arkadaşlar ben pc'mi her hafta temizliyorum. Kasa pervanesi dıştan süpürge ile çekiyorum. Diğer yerlere fön makinesi ile soğuk hava üfleyip açıyorum. İşlemcinin Pervanesini ve etrafını temizleyebiliyorum ama pervanenin arkasındaki gri mazgal olan yere tozlar takılmış durumda. Pervanenin arkasında olduğu için çekemiyor veya temizleyemiyorum. O plastik pervaneyi mazgaldan ayırıp orayı temizleme ihtimalim var mı? Son zamanlarda pc'de anlmadığım bir yavaşlık varda. Bioshock vs ultra ayarlarda kasmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben pc'mi her hafta temizliyorum.Kasa pervanesi dıştan süpürge ile çekiyorum. Diğer yerlere fön makinesi ile soğuk hava üfleyip açıyorum. İşlemcinin Pervanesini ve etrafını temizleyebiliyorum ama pervanenin arkasındaki gri mazgal olan yere tozlar takılmış durumda. Pervanenin arkasında olduğu için çekemiyor veya temizleyemiyorum. O plastik pervaneyi mazgaldan ayırıp orayı temizleme ihtimalim var mı? Son zamanlarda pc'de anlmadığım bir yavaşlık varda. Bioshock vs ultra ayarlarda kasmaya başladı.
Her hafta neden temizliyorsunki ? Ekran kartının sıcaklık değerlerini kontrol et.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı