AMD FX X8 9590 VS INTEL Core i7 4960X

AMD FX X8 9590 VS INTEL Core i7 4960X

• Oy verenlerin toplamı
    13

Burak_Dalkiran

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Render için mi kullanıcaksın , oyun için mi ? Oyun içinse hayali bir sistem olabilir. O parçalara göre baya yüksek bir bütçeniz var sanırım. 4960X ile oyun oynamak isteyeni ilk kez görüyorum.

Arkadaşlar, ürünlerin fiyatlarına bakarak "en pahalısı, en iyisi" mantığıyla bir yere varamazsınız.

Ne maksadla kullanacağınızı düşünerek ürün seçin, böylece hem ihtiyaca yönelik sistem toplarsınız, hem mânasız para saçmamış olursunuz.

Oğulcan Erişti'ye katılıyorum. Seçtiğiniz Anakartlar Oyuncu kategorisinde, ankete aldığın işlemciler Oyun* işlemcisi değil. Benim açımdan da verilebilecek bir cevap yok.

Daha açık olmanızı tavsite ederim.

Esenlikler.

FX9590 günlük oyun işlemcisi mi? Yapma bunu. Elektrik faturasına ne kadar yansıyacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Extreme işlemciler oyuna yatkın değiller, render tarzı işlemlerde muhteşem performans verirler. Tıpkı bu render işlemler için Quadro ve benzeri ekran kartları gibi bir özellikleri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı