AMD Radeon HD 7600M 3D Problemi

Deniz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest yazar, editör, öğrenci.
Merhaba,

Geçtiğimiz ay Lenovo Z585 satın aldım. Şuana kadar notebook'ta belirleyebildiğim tek problemim 3D özelliğini kullanamamak. Notebook'ta görüntü donanımı olarak AMD Radeon HD 7660G + 7600M Dual Graphics var. Bu kart 3D görüntü desteği sağlıyor göründüğü kadarıyla (AMD Radeon™ HD 7500M ve HD 7600M Serisi Ekran Kartları). Battlefield 3'de 3D olarak oynamak için Electronic Arts'ın yardım sayfasına göre TriDef 3D'yi indirmem gerekiyormuş. Bunun bana HD3D desteğini sağlayacağı söyleniyor. TriDef 3D'yi indirdim ve yükledim. Ancak, bu program ile oyunu çalıştırdığım zaman bana kartımın AMD HD3D desteği ile uyumlu olmadığına dair uyarı veriyor.

Güncelleme için kontrol ettim ve AMD Catalyst 13.6 Mobility Beta 2'yi indirdim. Şimdi de TriDef 3D açılmıyor.

Bu konuda herhangi bir bilginiz var mı acaba?

Kablonun uyumsuzluğunu biliyorum. O yüzden HDMI kablo olarak şunu satın alacağım: VATAN COMPUTER - GOLDMASTER - CAB-28 1.4 HDMI 3D&FULL HD 180 DERECE D Önerir misin bunu? Notebook'un zaten Blu-ray desteği var. O konuda Blu-ray oynatırken sorun yaşamam diye tahmin ediyorum. Burak ekranın 3D destekleyip desteklemediğini sorunca araştırdım. Bundan dolayı da TV'ye bağlamak istedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı