AMD Radeon Software yükleyici hata 206

@NAVEAX

Tamam, chipset sürücüsü de yüklü değil mi?

Dediğim kodu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp yapıştır, sonrasında ekran kartının sürücü dosyasını sil kalıntısız şekilde. AMD Cleanup Tool kullanabilirsin, olmadı Revo Uninstaller da olabilir.

Sonrasında işletim sistemin için son sürüm WHQL sürücüyü indir, stabil ve test edilmiş; işletim sistemi ile çoğunlukla sorunsuz çalışan sürücülerdir.

Eki Görüntüle 1308835

Bunu indiriyorum.
@NAVEAX

Dediğim kodu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp yapıştır, sonrasında ekran kartının sürücü dosyasını sil kalıntısız şekilde. AMD cleanup tool kullanabilirsin, olmadı Revo Uninstaller da olabilir.

Sonrasında işletim sistemin için son sürüm WHQL sürücüyü indir, stabil ve test edilmiş; işletim sistemi ile çoğunlukla sorunsuz çalışan sürücülerdir.

Cipset yüklü değil.
Ekran kartının sürücü dosyasını sil kalıntısız şekilde. Yaptım.

Dosya Ekleri

• InkedScreenshot_1_LI.jpg
    InkedScreenshot_1_LI.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 34
Eki Görüntüle 1308810

Böyle bir hata veriyor ekran kartı diriveri ASUS ROG STRIX RX 570 8 GB OC ekran kartı driverim arada bir çöküyor. Hata veriyor bende sildim şimdi yükleyemiyorum. Oyun oynarken tam 5 6 dk çöküyormuş gibi ekran donuyor sonra azıcık kasma sonra düzeliyor. Oyuna girince gene aynısı oluyor.
Oyun görserleri. Hem driver yüklüyken hem de yüklü değilken kiler.

Sistemi yeniden başlayın ve öyle deneyin.

AMD cleanup tool kullanabilirsin, olmadı Revo Uninstaller da olabilir. İndirmyei deneyeceğim.
Sistemi yeniden başlayın ve öyle deneyin.

Denedim.
@NAVEAX

Dediğim kodu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp yapıştır, sonrasında ekran kartının sürücü dosyasını sil kalıntısız şekilde. AMD cleanup tool kullanabilirsin, olmadı Revo Uninstaller da olabilir.

La abi Windows'un içinden geçildi.
Ekran Alıntısı.PNG

@NAVEAX

Dediğim kodu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp yapıştır, sonrasında ekran kartının sürücü dosyasını sil kalıntısız şekilde. AMD Cleanup Tool kullanabilirsin, olmadı Revo Uninstaller da olabilir.

napıcam

Chipset yüklü değil.

PCIe aygıtlar algılanmıyor büyük ihtimal, önce chipset yükle.

Anakartının yonga seti ne ise AMD xxx driver yazsan direkt AMD'nin sitesi çıkar, oradan indirip kurarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı